HUAWEI Mobil Servisler (HMS) Uygulamaları ile Üretkenlik ve Akıllı Yaşam Elde Etmenin Beş Yolu

Teknoloji söz konusu olduğunda, rahatlık ve işlevsellik anahtardır.

MWC 2022 sırasında HMS, uygulamaları için PC'ler ve mobil cihazlar arasındaki sınırları yıkmaya yardımcı olan ve herkes için daha iyi ve daha akıllı deneyimler sunan birkaç yeni özellik ortaya çıkardı.

İster Akıllı Ofis İşlevselliği aracılığıyla üretkenliği artırıyor, isterse Akıllı Yaşam aracılığıyla günlük olarak kolaylık sağlıyor olsun, HMS tüketicilere yepyeni, kusursuz bir deneyim sunuyor.

Aşağıdaki HMS uygulamalarıyla daha iyi üretkenlik ve Akıllı Yaşam elde etmenin yollarına göz atın!

PC için AI Search daha iyi üretkenlik sağlar

Birden fazla cihaz sahipliği artık norm haline geldiğinden, cihazlar arasında aynı dosyalara erişim hayati önem taşımaktadır. İster HUAWEI P50 Pro'nuzda bir sonraki sunumunuz için slaytlara erişebilmek, isterse MateBook X Pro 2022'nizde fotoğrafları düzenleyebilmek olsun, dosya paylaşımı üretkenlik ve Akıllı Yaşam için bir zorunluluktur.

HMS App'in AI Araması, PC Yöneticisi aracılığıyla bağlı cihazlarınızdan herhangi birinde verimli bir şekilde dosyalara göz atmanıza veya dosyaları bulmanızı sağlar. AI Search ayrıca, ihtiyacınız olan içeriği hemen seçebilmeniz için arama sonuçlarını kategoriye göre akıllı bir şekilde görüntüleyerek arama modellerinizi öğrenir ve uyarlar.

HUAWEI Assistant·TODAY ile kendi PA'nıza sahip olmanın keyfini çıkarın

HUAWEI Assistant·TODAY ile gerçek zamanlı hava durumu tahminleri, haber güncellemeleri ve hatta günlük programınız ile tek bir yerde güncel kalın. Hatta özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için kartları ekleyerek, sürükleyerek ve birleştirerek mizanpajı özelleştirebilirsiniz.

PC'de HUAWEI Assistant·TODAY ile aynı zamanda birden fazla cihazdan senkronize edilmiş dosyaları görüntüleyebilir ve fiziksel olarak cihazları değiştirmenize gerek kalmadan belgelerinize ve bilgilerinize hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayabilirsiniz. Cihazlar arasında güçlü veri entegrasyonu sayesinde, PC ve akıllı telefonlar kablosuz olarak bağlanabilir ve size her zaman, her yerde cihazlar arasında ihtiyacınız olan şeye erişmenizi sağlar.

Hepsi bu kadar değil - iş akışınızın bir parçası olarak akıllı telefonunuzdaki belgeleri kopyalayıp bilgisayarınıza yapıştırmanız mı gerekiyor? HUAWEI Assistant·Today on PC, cihazlar arası erişimi mümkün kılarak maksimum verimlilik sağlar.

PC için HUAWEI Mobil Bulut ile görevlerinize cihazlar arasında devam edin

Hareket halindeyken ilham aldınız ve fikrinizi gerçeğe dönüştürmek mi istiyorsunuz? HUAWEI Mobile Cloud'un cihazlar arası senkronizasyonu, fikirlerinizi akıllı telefonunuza not etmenize ve ardından ofise ulaştığınızda PC'nizde kaldığınız yerden devam etmenize olanak tanır. Tüm cihazlar, HUAWEI Kimliği ile tek bir oturum açma yoluyla senkronize edilir.

Ayrıca, PC için HUAWEI Mobil Bulut ile yeni cihazları kolayca hızlandırın. Kart tabanlı tasarım ve gerçek zamanlı veri senkronizasyonu gibi özelliklerle evinize yeni cihazlar sokabilir ve tüm ilgili verileri ve kişisel arama alışkanlıklarınızı yeni cihazınızla senkronize edebilirsiniz. Kolay!

AppGallery'yi kullanarak Uygulamaları PC'nize indirin

HUAWEI Mobil Uygulama Motoru tarafından desteklenen PC için AppGallery aracılığıyla favori mobil uygulamalarınızı dizüstü bilgisayarınıza indirin. Uygulamaları yeniden yüklemeye gerek kalmadan kullanıma hazır yüksek kaliteli uygulamalara ve hızlı uygulama bölümüne erişin. Ödemesini yapmış olduğunuz Uygulamaları akıllı telefonunuza indirmek için PC'nizde HUAWEI Kimliğinizle oturum açmanız yeterlidir.

Petal Search'ün "Hepsi Bir Arada" Arama Deneyimi

PC web ve mobil cihazlarda kullanılabilen Petal Search, arama deneyiminizi geliştiren çok sayıda işlev sunar. Örneğin, herhangi bir bağlantıya tıklamak zorunda kalmadan doğrudan arama sonuçlarınızdan kolayca uçuş ve otel rezervasyonu yapın.

Yeni mahallenizdeki en iyi yerel restoranı bulmak ister misiniz? Sorun değil! Petal Search, yakınınızdaki restoranlar, mağazalar ve hizmetler gibi en iyi önerilere göz atmanızı sağlayan Petal Haritalarında Yakın Yaşam hizmetleri sağlayarak arama deneyiminizi daha da geliştirir.

Ayrıca, sevdiğiniz bir eşyayı taşıyan birini görürseniz, eşyanın fotoğrafını çekin ve Petal Search'ün Görsel Aramasını kullanarak o eşyayı çevrimiçi satan mağazaları bulun. Veya akılda kalıcı bir şarkı duyarsanız, akıllı telefonunuzu kullanarak kaydedin ve az önce hangi şarkıyı duyduğunuzu size söylemek için Petal Search'ün Petal Go “Şarkıyı tanımlayın” özelliğini kullanın. Bu mükemmel bir cep arkadaşı!

Size tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını sağlayacak tek bir arama motoru arıyorsanız, Petal Search tam size göre bir platform. Gelin ve kendiniz deneyin ve nihai arama deneyiminin kilidini açın!

Bazı işlevler yalnızca Petal Search uygulaması ve Petal Search Mobile web üzerinden kullanılabilir.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal