EMUI 12; Müzik Severler İçin EMUI 12'nin Yeni Ses kontrol Paneline Mutlaka Bakmalı

Ne sıklıkla müzik dinlersin? Günün farklı saatlerinde en sevdiğiniz çalma listelerinden birini çalıyor olabilirsiniz. Mobil akış uygulamaları, 7/24 müzikle çevrili olmamızı sağladı. Tek ihtiyacımız olan bir akıllı telefon, bir Bluetooth hoparlör ve istediğimiz zaman harika müzikle dünyayı boğmak için bir çift kablosuz kulaklık. Birçok şirket, kullanıcılara mümkün olan en iyi ses deneyimi için son teknoloji ürünü donanımlar sunmak için ses ürünleri alanında rekabet eder. Ama bir şeyi unutuyorlar.

Yazılım, cihazlarınızda müzik dinleme şeklinizi büyük ölçüde iyileştirebilir ve yeni EMUI 12'nin piyasaya sürülmesiyle, Huawei bize tam olarak nasıl olduğunu gösterdi.

Ses Kontrol Paneli

Ve nasıl çalışır? Kullanmak istediğiniz cihazlarla başlar. Huawei, ekosistemini akıllı telefonunuzdan hoparlörünüze ve kulaklığınıza kadar her şeyin bir düğmeye dokunarak bağlı ve kullanıma hazır olacak şekilde tasarladı.

Aralarında geçiş yapmak, örneğin evden çıkıp dışarı çıkmak istediğinizde, sıkıcı ve zaman alıcı olabilir. Önce Ayarlar uygulamasında hoparlörünüzün telefonunuzla eşleştirmesini kaldırmanız ve hatta daha hızlı bir işlem için Bluetooth'u tamamen kapatmanız gerekir. Ardından kulaklığınızı açın ve akıllı telefonunuza bağlanmadan önce sinyalin alınmasını bekleyin. Toplanıp dışarı çıkmaya çalışırken tüm bu güçlük, ihtiyacın olan son şey.

Huawei ses cihazları ve bir Huawei akıllı telefon kullanıyorsanız, işler çok farklıdır. Akıllı telefondaki yepyeni EMUI 12 ile ekranın sağ üst köşesinden aşağı doğru hızlıca kaydırarak ses kontrol paneline erişebilir ve tek bir dokunuşla hoparlörler ve kulaklıklar arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu kadar basit. Minimalist ve kullanımı kolay bir arayüz ile, Ses Kontrol Merkezi, müzik çalmak için kullanılacak cihazı hızlı bir şekilde seçmenize olanak tanır ve ses anında o cihaza geçer. Bağlantıyı kesmek ve yeniden bağlanmak yok, Bluetooth'u kapatıp açmak yok, zaman kaybetmek yok.

Sadece Bir Dokunuşla Yüksek Sesle Paylaşın

Meslektaşlarınızla çalışırken veya arkadaşlarınızla ders çalışırken müzik dinlediğinizi ve gerçekten nostaljik bir şarkının çaldığını hayal edin. Belki de size hayatınızda yaşadığınız özel bir anı hatırlatır. Genellikle, ayarlarda kulaklığınızın bağlantısını kesmeniz ve ardından şarkıyı telefonunuzun hoparlörlerinden çalmanız gerekir, bu da şarkının hakkını vermeyebilir.

EMUI 12'deki Huawei ses kontrol paneli ile tek yapmanız gereken, şarkıyı düzgün bir şekilde kutlamak için zengin bas ve net vokal frekanslarından yararlanarak Bluetooth hoparlörünüzün simgesine ve ses geçişlerine dokunmak. 

Programınıza ayak uyduran müzik

Belki de müziğin keyfini tek başınıza çıkarmayı tercih ediyorsunuz? Birçoğumuz spor yaparken en sevdiğimiz şarkıları dinliyor, dış dünyanın farkındalığını kaybediyor ve sizi müziğe ve vücudunuza kaptırıyoruz.

Koşudan döndüğünüzde ve müziğiniz hala kulaklığınızda çalıyorsa, EMUI 12'nin ses kontrol paneli, müziği bir dokunuşla hoparlöre geçirmenizi sağlar. EMUI 12 ile artık Bluetooth bağlantısını beklemek zorunda değilsiniz, müzik istediğiniz yerde sizi takip ediyor.

Akış İçin Daha Akıllı Bir Yol

Sonuç olarak, bu tek ses kontrol paneli gereci, müziğinizin nereden aktığı ve nerede çaldığı üzerinde tam kontrol sunar. Arayüzde ileri geri kaydırmak, ayarlara gitmek veya farklı uygulamaları açmak zorunda kalmadan EMUI 12, kullanıcılara müzik deneyimlerini ihtiyaçlarına göre uyarlama özgürlüğü veriyor.

EMUI 12'deki bu kadar basit ama sezgisel bağlantı özellikleriyle, Huawei'nin düşündüklerini tek bir donanım parçası olarak tamamen yeniden tanımladığını söylemek abartı olmaz. Şirketin 1+8+N stratejisi ile olasılıklar neredeyse sonsuzdur. Tüm cihazları sorunsuz bir ekosistemde birleştirerek, birden fazla cihaza hizmet vermek için tek bir hub kullanılabilir.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal