PUBG MOBILE'ın 4. Yıl Dönümünü AppGallery ile Kutlayın!

PUBG MOBILE'ın 4. yıl dönümünü AppGallery ile kutlayın!

Tüm PUBG hayranlarına sesleniyoruz!

PUBG MOBILE'ın 4. yıl dönümü ve bunu hepimizle birlikte kutlamak istiyorlar. Güncellenmiş oyun, yeniden tasarlanmış kentsel alanlar ve daha çeşitli savaş deneyimleri sunmak için geliştirilmiş grafikler, ayrıca parlak yeni silahlar ve araçlar ile PUBG Mobile'ın 4. yıl dönümü tüm hızıyla devam ediyor.

İçeri gel, hazırlan ve rekabet et. Hayatta kalmak anahtardır! Yeni Hizmet Görev Aracınızda hızlanırken yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak geliştirilmiş haritalar veya silahlarınız için performans yükseltmeleri olsun, bu başarılı oyunun yeni sürümünde bulunabilecek pek çok güzellik var.

a title="TÜM GÜN LİVİK GÜNÜ" href" targ" rel=">TÜM "ÜN LİVİK GÜNÜ 

LİVİK Günü kampanyası Bugün'den 26 Mayıs tarihine kadar devem ediyor! 

İlk Satın Alımda %25 Huawei Puan! Diğer Satın Alımlarda %15 Huawei Puan 

Ama hepsinden iyisi, AppGallery'den indirerek, oyunda harcayabileceğiniz %25'e varan Huawei puan'ın keyfini çıkarabilirsiniz. Her Huawei puanı 1 TL'ye eşittir ve PUBG veya diğer oyun ve uygulamalarda kullanabilirsiniz.

 

PUBG Mobile artık Huawei Mobil Servisleri ile donatılmış tüm cihazlar için AppGallery'den indirilebilir, bu yüzden indirmeye, harcamaya ve bu muhteşem AppGallery teklifinden yararlanmaya başlayın.

Kampanya Linki: https://bit.ly/38k0JJP

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal