Petal Haritalar 2.0 Güncellemesi Yeni İşlevlerle Geliyor!

Selam!

Petal Haritalar geliştiricileri bize en son Petal Haritalar güncellemesiyle ilgili ilginç bilgiler gönderiyor. a title="Petal Haritaları"""""Petal Maps her zaman olduğu gibi aynı stratejiyle kullanıcılarına kolay ve hızlı bir yolculuk için ihtiyacımız olan her şeyi sunmaya devam ediyor. AR navigasyonu, deneyiminizi geliştirmek için şerit kılavuzu ve favori simgelerinizi özelleştirme seçeneği gibi özellikler.

Artırılmış Gerçeklik ile yürüyüş navigasyonu

  1.  Petal Haritalar'da istediğiniz varış yerini girin
  2.  Aşağıdaki büyük mavi düğmeye dokunun ve "Yürüyüş"ü seçin.
  3. "Artırılmış Gerçeklik ile Navigasyon" seçeneğini seçin.
  4.  Artırılmış Gerçeklik ile yaya navigasyonu etkinleştirin.

Favori simgeleri nasıl değiştirilir

  1. "Favorilerim" sayfasında koleksiyon listenizi seçin ve [shift icon]'a basın
  2.  En sevdiğiniz simge türünü ve rengini seçin
  3.  Düzenlediğiniz favori simgelerinizi kontrol edin

Ayrıca "kalp, iğne ve bayrak etiketi" adlı üç simge ekleyebileceğinizi ve mevcut altı rengi kullanabileceğinizi de hatırlatırız. Ayrıca "Favoriler" klasöründe görünen simgelerin stilini ve rengini kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz. Merak etme! Gelecekte , aralarından seçim yapabileceğiniz daha özelleştirilebilir simgeler yayınlayacağız.

⬆️ Yeni Petal Haritaları 2.0

Daha yüksek düzeyde ayrıntı ve daha parlak, daha gerçekçi renklerle daha sürükleyici bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarın. Yeni Petal Haritalar güncellemesi ayrıca şunları da getiriyor:

✔️ Kavşaklar, dolambaçlı yollar, rampalar, üst geçitler ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli durumlar için doğru şerit kılavuzu.
✔️ Doğru şeride geçmek için zamanınız olması için zamanında ve önceden uyarılar.
✔️ Geliştirilmiş çevre özellikleri. Kara, deniz, orman, dağ ve çöl gibi farklı arazi biçimlerinin özelliklerinin altını çizebileceksiniz. Renkler daha gerçekçi bir etki için kullanılmıştır.
✔️ Bir bakışta her şeyi çok net bir şekilde göreceksiniz. Haritayı daha net görebilmek için şehirler ve banliyöler gibi alanları ve yol türlerini ayırt etmek için renkleri kullanabileceksiniz.
✔️ Daha fazla ayrıntı ekleyebilirsiniz. Kaldırımlar gibi yeni ayrıntılar ekleyin ve binalar ve yollar için genel ayrıntı düzeyini ve gölgelendirmeyi iyileştirin.
✔️ Ayrıca yerleri daha kolay tespit etmenize yardımcı olmak için yollar ve yer adları arasındaki renk kontrastını artırır.
 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal