Beklenen An Geldi! PUBG Mobile Şimdi AppGallery'de!

Beklenen An Geldi! PUBG Mobile Şimdi AppGallery'de!

 

Selamlar

Huawei Portal Takipçileri 

 

Beklenen an geldi!

Hepimizin heyacanla beklediği

PUBG Mobile, Şimdi AppGallery'de!

 

HMS servisleri entegre edilen PUBG Mobile, bugün itibari ile kullanıcılara sunuldu.

 

Bir süre APK ile eriştiğimiz PUBG Mobile, oyun içi satın alma ve diğer HMS servisleri entegre bir şekilde AppGallery’de yerini aldı.

 

 

HADİ İYİSİN! ÇORBA PARASI ÇIKTI :)

 

1 milyardan fazla oyuncunun tercih ettiği oyun! Cep telefonunda battle royale oyunlarının en nihai halini oyna!

 

DEVASA HARİTALAR, DAHA FAZLA SAVAŞ

 

PUBG MOBILE, sana yeni bir heyecan fırtınası yaşatmak ve her haritada yeni bir hayatta kalma mücadelesi sunmak için pek çok seçeneğe sahiptir. Arkadaşlarını göreve çağır ve birlikte yeni modları oynayın! Gördüğün her şeye dilediğin gibi ateş et!

 

 

EPİK BATTLE ROYALE OYUNU

PUBG MOBILE'da en üst sıraya tırman ve içinden geçtiği gibi serbestçe ateş et. PUBG MOBILE orijinal mobil battle royale oyunudur ve mobil cihaz nişancılarının en mükemmelidir. • HER ZAMAN, HER YERDE ÜCRETSİZ OYNA. PUBG MOBILE'ı yeni bir ruh haliyle oyna! Hayal edilebilen en akıcı deneyimle ateş et ve çatışmalara gir. Hepsi ücretsiz! 

 

PUBG MOBILE, cep telefonları için en yoğun ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyununu sunmaktadır. Atla, ekipmanlarını kuşan ve mücadele et. Epik 100 oyunculu klasik savaşlarda, ağır silah modunda, çok hızlı 4'e 4 takım ölüm maçlarında ve zombi modlarına hayatta kal. Hayatta kalmak anahtardır ve en son kalan kazanır. Görev seni çağırdığında atış serbesttir! 

 

 

AppGallery Üzerinden

PUBG Mobile'ı İndirmek İçin Tıklayın!

 

Discord kanalına katılın!

AppGallery Türkiye

 

 

 

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal