P50 Pocket S Ve Watch GT Cyber 2 Ekim'de Tanıtılacak!

Huawei, yeni akıllı saati Watch GT Cyber ve  Huawei P50 Pocket'in yeni bir sürümünün Çin'e ve çok yakında geleceğini onayladı. Huawei bu katlanabilir telefonu P50 Pocket S olarak adlandırıyor ve bu da kulağa hoş geliyor. Özellikleri hakkında çok fazla bilgi olmasa da şık ve güzel bir katlanabilir telefon.

 Uzun zamandır Watch GT Cyber hakkında çok konuşuluyordu. Ancak bu yeni akıllı saat hakkında çok fazla bilgi yoktu. Huawei bugün hem P50 Pocket S hemde Watch GT Cyber hakkında bir Teaser paylaştı.

Teaser görseli, Huawei Watch GT Cyber etiketini ve “Farklı olmak için doğdu” sloganını gösteriyor. Bununla birlikte, yeni mekanizma da dahil olmak üzere, işlemenin çekici bir teması var. Huawei Watch GT Cyber, yeni bir saat çerçevesi ve muhtemelen çerçeveden çıkarabileceğiniz kişiselleştirilmiş bir çıkarılabilir kadran ile gösterilir. Şirket, Talkband serisinde bu tür bir teknolojiye zaten sahip olduğundan, bu bir tür harika kullanım durumudur .

Ayrıca saatin genel izlenimi gelişmiş ve Watch GT 3 serisinden farklı. Huawei, bu akıllı saati 2 Kasım'da Pocket S katlanabilir akıllı telefonun yanında piyasaya sürülecek şekilde tanıtıyor . Şirket şunları yazdı: HUAWEI Watch GT Cyber, sizi yeni trende bileğinizde tanık olmaya davet ediyor.

HUAWEI WATCH GT Cyber ve HUAWEI P50 Pocket S teaser'ı yayınlandıktan hemen sonra Huawei P50 Pocket S'in tasarımı Weibo'da sızdırıldı!. Tasarım aynı P50 Pocket'i benimsiyor. hatta direk P50 Pocket diyebiliriz. Ancak bu fotoğraf Huawei tarafında onaylanmadığını söylemeliyiz. fotoğrafta olan P50 Pocket S, Çift Matrisli Kamera Tasarımını devralır. Üst halka kamera modülüdür ve alt halka akıllı yuvarlak ekrandır. Bir dizi uygulamaya ve hizmete, ekranda basit bir kaydırma ile doğrudan erişilebilir, bu da telefonunuzu açmanıza gerek kalmadan kullanmanızı kolaylaştırır. Renklere bakacak olursak Yeşili, Altın, Mavi, Pembe ve Mor rengi olmak üzere 5 sürüm bulunuyor. Bir blogger, P50 Pocket'in snapdragon 778G versiyonuyla karşımıza çıkacağından bahsetmişti. Yine de cihazın getireceği yeni özellikler konusunda çok bilgiye sahip değiliz. Ancak diğer P50 Pocket üyelerinin bazı özelliklerini vurgulayabilir. Bu yeni katlanabilir telefon orta seviye işlemciyle ve XMAGE teknolojisi ile donatılmıştır. Ayrıca HarmonyOS 3.0 ile ile birlikte gelir.

Huawei Pocket S katlanabilir telefon WATCH GT Cyber ile birlikte, 2 Kasım'da saat 19.00'da ( Türkiye saati ile 14:00 )  başlayacak bir etkinlikte piyasaya sürülecek. 

Huawei P50 Pocket Özellikleri:
Ekran: v 6.9 inç OLED, 120 Hz'e kadar yenileme hızı, FHD+, 2790 x 1188 Piksel, 442 ppi
Kamera: 40 MP Gerçek Kroma Kamera, 3 MP Ultra Geniş Açılı Kamera, 32 MP Ultra Spektrumlu Kamera, 10,7 MP Selfie Kamera.
CPU: 2.84GHz 5nm Snapdragon 888 4G sekiz çekirdekli işlemci.
GPU: Adreno660.
RAM: 8GB RAM.
ROM: 256 GB

HUAWEI GT3 Özellikleri
Ekran: 466x466 Piksel, Amoled, 326pp, 1.43inç
Donanım: Kirin A1, 32MB Ram 4GB Depolama
Şarj: Kablosuz şarj

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal