Katlanabilir HUAWEI P50 Pocket S Ve HUAWEI WATCH GT Cyber Tanıtıldı!

Huawei bugün yeni katlanabilir P50 Pocket S'i ve yeni akıllı saati Watch GT Cyber'i tanıttı. Yeni Huawei P50 Pocket S zarif ve şık bir tasarıma sahip. Tasarımı Huawei P50 Pocket ile aynı, sadece orta segment özelliklerle donatılmıştır. HUAWEI WATCH GT Cyber çok farklı bir saattir. GT Cyber kasasından ayrılabilir ilk saattir. Olağanüstü bir tasarıma sahip. Sanki bir tank. Her neyse konuyu uzatmadan özelliklerinden bahsedelim.

HUAWEI P50 Pocket S

Tasarım aynı P50 Pocket'i benimsiyor. hatta direk P50 Pocket diyebiliriz. HUAWEI P50 Pocket S, Çift Matrisli Kamera Tasarımını devralır. Üst halka kamera modülüdür ve alt halka akıllı yuvarlak ekrandır. Bir dizi uygulamaya ve hizmete, ekranda basit bir kaydırma ile doğrudan erişilebilir, bu da telefonunuzu açmanıza gerek kalmadan kullanmanızı kolaylaştırır. HUAWEI P50 Pocket S, 6 farklı renklerle gelir, Obisidyen Siyah, Gümüş, Nane Yeşili, Sakura Pembesi, Altın ve Kristal Mavi renkleri ile birllikte gelir.

huawei cep ekranı

Huawei Pocket S, 1.07 milyar renk ile 6.9 inç ana ekran, OLED panel, 120Hz yenileme hızı, 1440Hz yüksek frekanslı PWM karartma, 300Hz dokunmatik örnekleme hızı, 2790 x1188 piksel çözünürlük ve 442 PPI sunuyor. Kapak tarafında 16.7 milyon renk, OLED panel, 60Hz yenileme hızı, 120Hz dokunmatik örnekleme hızı, 340 x 340 piksel çözünürlük ve 328 PPI ile 1.04 inç getiriyor. Ekran özellikleri oldukça mükemmel.

40MP ana True-Chroma kamera (f/1.8 diyafram) ve 13MP ultra geniş açılı kamera (f/2.2 diyafram) içeren çift arka kamera sistemine sahiptir. Ön tarafta ise 10.7 MP selfie kamerası (f/2.2 diyafram) bulunuyor. P50 Pocket S ile henüz fotoğraflar çekilmesede, özellikler açısından baya iyi donanımlara sahip.

pil

katlanabilir Huawei Pocket S, 40W şarj cihazıyla şarj olabilen 4000mAh pile sahip. Gayet iyi. Huawei Pocket S, 400.000 kat katlama testini geçti ve dünyanın ilk İsviçre SGS katlanır ekranlı cep telefonu dayanıklılık sertifikasını aldı.

armoni 3

Bu yeni katlanabilir cihaz, sizi her zaman etkileşimli tutmak için birçok özelleştirme ve yeni kapak ekranı temaları ile önceden yüklenmiş HarmonyOS 3 işletim sistemi ile donatılmıştır. Ancak bu cihazın küresel pazarda satılıp satlmayacağı henüz belli değil. Aşağıdan fiyatlara göz atın.

128GB Versiyonu 5988 Yuan ( Türkiye fiyatı ile 15,310TL ) fiyatından başlıyor.
256GB Versiyonu 6488 Yuan ( Türkiye fiyatı ile 16,589TL ) fiyatından başlıyor.
512GB Versiyonu 7488 Yuan ( Türkiye fiyatı ile 19,137TL ) fiyatından başlıyor.

HUAWEI WATCH GT Cyber

huawei izle gt siber

Bu saatin kadranı, dokunmatik ekran, yerleşik işlemciler, çipler, sensörler ve şarj edilebilir piller içeren bağımsız bir mekanizmaya sahiptir ve akıllı spor sağlığı izleme işlevlerini destekler. Kadranın tamamı, saatin tepesini, kayışını ve çerçevesini tamamen çıkarabileceğiniz için tercihinize göre hareket edecek şekilde tasarlanmış bir donanım parçasıdır.

huawei izle gt siber piyasaya sürüldü

Huawei Watch GT Cyber, İşlevsel ve Zarif olmak üzere iki tasarımda piyasaya sürüldü. Ekran temalarıyla eşleşen altı renk çeşidi vardır. Bu şemalar, kullanıcı deneyiminizi yepyeni bir şekilde geliştirir. İşlevsel modeller dört renk içerir – obsidyen siyahı, sihirli gece siyahı, gök grisi ve şafak sarısı. Şematik kentsel işlevsel bir tasarım stiline sahipken. Sekizgen çerçeve, dört altıgen vida ile işlenmiş yuvarlak bir kadran ile eşleştirilmiştir ve mekanik görünüm doku ile doludur.

Huawei Watch GT Cyber zarif çeşitleri iki renkte gelir: Charm Deniz Mavisi ve Ay Işığı Beyazı. Kasa daha sofistike ve zarif oryantal mizacını modern minimalist tasarıma entegre ediyor. Yastık şeklindeki gövde, niş bir sanatsal atmosfer yaratır.

Bu kasa ayrıca 316L paslanmaz çelik kasa ve sağlam ve dayanıklı nano-mikrokristalin seramik çerçeve kullanır. Titreşen kasanın kayış kısmı, ister işlevsel ister zarif olsun, havacılık sınıfı yeni bir malzemeden yapılmıştır - esnek ve hafif olan ve iyi aşınma direnci, ısı direnci ve düşük sıcaklık direnci avantajlarına sahip hidrojene nitril kauçuk.

Ek olarak, Huawei Watch GT Cyber 16 askeri testten geçti ve çeşitli kentsel ve açık hava koşullarında kolayca gezinebilir. Ayrıca 5ATM su direncini destekler ve yüzme havuzları veya sahil gibi sığ sularda su aktiviteleri için kullanılabilir.

Spor hakkında konuşursak, Watch GT Cyber 100'den fazla zengin spor moduna sahiptir. Koşu, yüzme, bisiklet, kayak gibi profesyonel spor modlarının yanı sıra, hip-hop, boks, kaykay, parkur gibi gençlerin sevdiği ve beş yıldızlı hassasiyeti destekleyen ücretsiz spor modlarını da içeriyor.

Sağlık açısından bakıldığında, saat TruSeen 5.0+ teknolojisi ile donatılmıştır, tüm hava koşullarında sağlık izlemeyi destekler ve akıllı uyku izleme hizmetleri ekler.

Huawei Watch GT Cyber, modeller için sırasıyla 1288 yuan ( Türkiye fiyatı ile 3,293TL) ve 1488 yuan ( Türkiye fiyatı ile 3,805TL ) olarak fiyatlandırılıyor. Ön satış 2 Kasım'da başlayacak ve ilk satış 10 Kasım saat 20.00'de başlayacak.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal