HUAWEI nova Y90 ile Renkli Hayatınızı Vlog Yapın

Merhaba sevgili HUAWEI hayranları! HUAWEI nova ailesinin yeni üyesini fark ettiniz mi? Bu mükemmel nova Y90'a birlikte bakalım!

HUAWEI nova Y90, 4 çekici renkte ikonik bir Uzay Halkası tasarımına sahiptir: Kristal Mavi, İnci Beyazı, Zümrüt Yeşili ve Gece Siyahı.

Mavi olanı seçtim ve bir süredir kullanıyorum. Her zaman büyük ekranlı telefon kullanmaya alışmışımdır, bu yüzden %94 ekran-gövde oranına2 sahip 6.7" HUAWEI Edgeless FullView Display1 ile gelen HUAWEI nova Y90'ı elime aldığımda, boyutuna hemen alışıyorum! Ayrıca, aynı zamanda kusursuz karartma kontrolleri ve gerçek zamanlı ekran parlaklık ayarlarına sahip göz korumalı parlak bir ekrana sahiptir, böylece zararlı mavi ışığı azaltabilir ve bana sürükleyici bir izleme deneyimi sunabilir.

Ama beni en çok etkileyen güçlü kamera işlevi! Yeni telefonum olarak nova Y90'ı seçmemde en büyük etken bu. Yüksek Çözünürlüklü Mod, Süper Gece Çekimi, Otomatik HDR ve AI Anlık Görüntü gibi güçlü işlevlere sahip 50 MP AI Üçlü Kameraya sahiptir. 8 MP selfie kamerası ise, resimlerinizi veya vlog'larınızı otomatik olarak güzelleştirebilen Huawei AI algoritmalarıyla çalışır!

Günlük kullanımımızda, Yüksek Çözünürlük Modu, çekim yaparken büyük bir ayrıntı düzeyi sunacak ve Otomatik HDR modu, arkadan aydınlatmalı koşullarda çekilen resimleri veya vlog'ları iyileştirecek, aksi takdirde fotoğraflarım veya vlog'larım loş ve puslu olacaktır. Bu nedenle, çekime odaklanırken bu karmaşık parametreleri tekrar tekrar ayarlamak zorunda kalmıyorum. Kesinlikle beni beladan kurtarıyor ve önümde pitoresk manzaraların tadını çıkarırken değerli zamanımı kurtarıyor!

Günümüzde vlog çekmek giderek moda bir yaşam tarzı haline geldi. Pek çok etkileyicinin günlük vloglarını internette yayınladığını görmüş olmalısınız. Ama aslında Vlog influencerların ayrıcalığı değil, herkes yapabilir! Kendi vlog'larımızda da başrol olabiliriz! Memnuniyetle, giderek daha fazla insan renkli hayat hikayelerini telefon kameralarıyla vloglamaya başlıyor. Ben de! Nova Y90'ı aldığımdan beri, etkileyici güneş ışığı, ilginç partiler, güzel manzaralar vb. gibi unutulmaz anılarımı kaydeden daha fazla video çekmek için daha fazla motive oldum. Kamera fonksiyonlarının tüm avantajlarından yararlandıktan sonra, itiraf etmeliyim ki nova Y90 benim beklentilerimi aşıyor. beklenti ve çekimi çok daha akıllı ve kolay hale getirir. Bu nedenle, video çekmeyi de seven ve kamera işlevini çok düşünenler için nova Y90 kesinlikle denemeye değer!

Ayrıca, telefonunuzun pilinin yakında biteceği konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü telefon, 40W HUAWEI SuperCharge4 teknolojisiyle daha da desteklenen 5000 mAh'lik büyük bir pil3 ile çalışıyor; bu, nova Y90'ınızı yalnızca 30 dakika boyunca şarj etseniz bile, pil şaşırtıcı bir şekilde %50'ye fırlayabilir! Ayrıca nova Y90, favori uygulamalarımız, resimlerimiz, oyunlarımız ve daha fazlası için yeterli alana sahip 128 GB büyük depolama alanına5 sahiptir! Bu harika teknolojiler sayesinde, gücün ve depolamanın aniden bitmesinden endişe etmek yerine güvenle çıkarıp kullanabiliriz.

Ayrıca, EMUI 12'yi desteklediği için HUAWEI Super Device ve MeeTime'ı nova Y90 ile birlikte kullanabiliyoruz. Benim için, Super Device'ın olağanüstü işlevlerine meraklıyım çünkü iş verimliliğimi büyük ölçüde artırıyor! Bu yüzden gerçekten hepinize içtenlikle tavsiye etmek istiyorum! Bunu denedim ve daha önce deneyimlerimi yazdım.

Sonuç olarak, HUAWEI nova Y90, yalnızca giriş seviyesi bir fiyat aralığında olağanüstü kamera performansıyla uygun maliyetlidir. Nova Y90'ın kesinlikle denemeye değer olduğuna şüphe yok. Sadece harika bir fotoğraf asistanı değil, aynı zamanda yeni vlog ortağınız. Daha fazla söze gerek yok, eve götürün ve vlog'larınıza çok eğlenceli bir şekilde başlayın! Nova Y90 ile çekeceğiniz birbirinden güzel fotoğrafları ve ilgi çekici vlogları dört gözle bekliyoruz!

1. Ekran yuvarlak köşe tasarımına sahiptir. Standart bir dikdörtgen olarak ölçüldüğünde, ekranın diyagonal uzunluğu 6,7 inçtir (gerçek görüntüleme alanı biraz daha küçüktür). Veriler HUAWEI laboratuvarlarından gelir. FullView ekran, yaygın olarak kullanılan bir endüstri terimidir ve dar çerçevelere ve yüksek ekran-gövde oranına sahip cep telefonu ekranlarını ifade eder.
2. Veriler HUAWEI laboratuvarlarından gelir. Toplam ekran boyutuyla orantılı olarak ekranın görünen alanının boyutuna dayalı ölçüm. Lütfen gerçek ürüne bakın.
3. Pilin tipik değeri 5000 mAh'dir ve nominal kapasitesi 4900 mAh'dir. Pil çıkarılabilir değildir.
4. Arka ana kameranın maksimum çıkışı 50 MP'dir ve yalnızca Yüksek çözünürlük modunda elde edilebilir. Gerçek çıktı etkileri geçerli olacaktır.
5. Cep telefonu yazılımı ve sistemi belirli bir miktarda bellek kapladığından, kullanılabilir bellek belirtilen değerden azdır.
 

​HUAWEI nova Y90'ı İncelemek ve satın almak için tıklayın. 👈

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal