HUAWEI nova 9 SE - Anı Tüm Gerçekliğiyle Ölümsüzleştir

Nova serisinin estetiğini ve güçlü performansını miras alan HUAWEI nova 9 SE nihayet satışa çıktı. Yeni akıllı telefonun Yüksek Çözünürlüklü kamera sistemi var ve EMUI 12'yi çalıştırıyor. Yine de, videoların sosyal medya akışlarındaki popülaritesi göz önüne alındığında, sosyal kanallarda en çok konuşulan şey, yaratıcı vlog deneyimlerini kitlelere ulaştırma yeteneği oluyor.

HUAWEI nova 9 SE ile Sosyal Medyada Süper Star Olun!

Keskin ayrıntılarla kaydedin

Her zamankinden daha fazla piksele sahip 108MP ultra yüksek çözünürlüklü ana kamera (f/1.9 diyafram), etkileyicilerin olağanüstü olanı deneyimlemesine ve gerçek yaratıcılıklarını ortaya çıkarmasına olanak tanır. İster fotoğraf ister video çekin, HUAWEI nova 9 SE, gördüklerinizi gözlerinizin önünde yakalar.

Hayatlarını keskin ayrıntılarla kaydetmek isteyenler için (ve dürüst olalım, kim istemez ki?!), HUAWEI nova 9 SE'nin arka lensi, nova Serisinin ikonik Star Orbit Ring kamera tasarımını taşıyor. Her zamanki gibi göz alıcı klasik tasarım - daireye odaklanarak - simetrisi sayesinde güven verici bir estetik düzen duygusu verir.

HUAWEI nova 9 SE, kullanışlı bir çekim deneyimi için birden fazla senaryoda çekim yapabilir. Büyük bir sahneyi çekerken, 8MP ultra geniş açılı kamerası, tüm içeriği tek bir karede yakalamak için 112 derecelik inanılmaz bir görüş alanına sahiptir. Buna karşılık, 2MP makro lensi, mikroskobik dünyanın her net görünür detayını yakalayabilir. Ayrıca, derinlik kamerası geniş diyafram etkisine fayda sağlar. Bu, fotoğrafın daha katmanlı görünmesini sağlar ve bokeh efektli bir arka plan oluşturmak için kullanılabilir.

One shot Selfie

İster Instagram ister TikTok olsun, selfie modern ifadenin temel mekanizması olmaya devam ediyor. Neyse ki, HUAWEI nova 9 SE, tek çekimde güzel özçekimlerin yakalanabilmesini sağlamak için ön tarafında 16MP geniş açılı kamera (2,0μm, f/2.2 diyaframa eşdeğer) ile donatılmıştır. Varsayılan olarak, kamera 78 derecelik bir görüş alanı (FoV) ile çekim yapar. Bununla birlikte, daha geniş bir FoV özçekimlerin görünümünü iyileştirebileceğinden, HUAWEI nova 9 SE, dikey yönlendirmeden yatay yönlendirmeye geçerek FoV'sini otomatik olarak 90 dereceye çıkarabilen otomatik sahne tanımayı destekler.

Tabii ki, sadece mükemmel ışıktayken selfie çekmek istemezsiniz. Neyse ki HUAWEI nova 9 SE arkanızda. 4'ü 1 arada piksel gruplama teknolojisine sahip akıllı telefon, mükemmel düşük ışık kapasitesi sağlar. Süper Gece Çekimi özelliği, insan yüzlerini doğru bir şekilde tanıyabilir ve gürültüyü kontrol altında tutarken arka planı optimize edebilir.

Ancak HUAWEI nova 9 SE sadece özçekimlerle öne çıkmıyor. HUAWEI nova 9 SE, insanları, manzaraları, sporları veya yaygın olarak karşılaşılan diğer senaryoları fotoğraflamak veya videoya çekmek için dinamik sahneleri hassas bir şekilde yakalayarak önemli olan her bir belleğin korunmasını sağlar.

Ayrıca, Uzaktan Deklanşör ile artık yoldan geçen birinin yardımına ihtiyaç duymazsınız, ancak HUAWEI nova 9 SE'de HUAWEI WATCH 3, WATCH GT Serisi, HUAWEI WATCH FIT Serisi ve HUAWEI Band Serisi aracılığıyla uzaktan fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Görüntüleri gerçek zamanlı olarak önizlemek için HUAWEI WATCH 3'ü bile kullanabilirsiniz.

Yaratıcı Vlog

HUAWEI nova 9 SE'nin en sevdiğimiz özelliklerinden biri de Sürekli Ön/Arka Kayıt desteği. Bununla, farklı perspektiflerden sorunsuz bir şekilde film çekebilir ve çekimlerinizi tek bir dosya olarak kaydedebilirsiniz. HUAWEI nova 9 SE ayrıca Dual-View Video'yu da desteklediğinden, hem ön hem de arka kamera ile arkadaşlarınızın doğum gününüzü kutlarken aynı anda mumları üflemenizi de kaydedebilirsiniz. Benzer şekilde, Dual-View Video ile aynı anda hem yakınlaştırılmış hem de ultra geniş açılı çekim yapabilirsiniz. Böylece bir balık sürüsünün akvaryumunda yakın çekim yaparken video çekebilirsiniz. Kısa bir video veya vlog için, Dual-View Video zamandan ve karmaşık düzenlemeden tasarruf ederek video prodüksiyon sürecini kolaylaştırır.

Düzenlemeyi daha da kolaylaştırmak için HUAWEI nova 9 SE, 280 AI özellikli etiket ve yüzün üzerinde eylem tanımlaması kullanarak anlamsal aramayı destekler. Düzenlenecek görüntüleri veya görüntüleri aramak için, görüntülemek istediğiniz içeriği açıklayan anahtar kelimeyi girmeniz yeterlidir; akıllı telefon, açıklamanızla eşleşen bir içerik listesi oluşturacaktır.

Görüntüyü bulduktan ve tam vlog düzenleme moduna geçtiğinizde, önceden yüklenmiş Petal Clip uygulamasını kullanabilirsiniz. Çektiğiniz görüntüleri düzenlemek için çeşitli düzenleme hikayesi şablonları, farklı video temaları ve müzik sağlar. Yükseltilmiş sürüm, Otomatik altyazı, Otomatik işaretleme ve Hareketli resim gibi yeni işlevler getiriyor. Deneyimsiz vlogger'ların bile profesyonel görünümlü multimedya efektleriyle vlog'lar oluşturmasını kolaylaştırır.

Cep vlogger'ınız

Eski geleneksel kameralarla karşılaştırıldığında, akıllı telefonlar çok daha esnek ve taşınabilir. Kullanıcılar, hafif tasarımı sayesinde HUAWEI nova 9 SE ile her zaman ve her yerde farklı perspektiflerden kolayca video çekebilir. İster tatilde olun ister günlük yaşamınızı kaydediyor olun, HUAWEI nova 9 SE ile vlog deneyiminiz çok daha iyi hale getirilebilir. İnce gövdesi ve 3D Cam Arka Kapağı ile HUAWEI nova 9 SE hafiftir ve avucunuza tam oturur, bu da onu rahat ve tutması kolay hale getirir. HUAWEI nova 9 SE'nin cep vlogger'ınız olması sayesinde, şimdi her sosyal medya fenomeninin sosyal medya süperstarlığına yükselme zamanı.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal