HUAWEI Nova 10 Pro - Önemli Bilgiler!

Bugün sizi HUAWEI nova ailesinin en yeni üyesiyle tanıştırmak istiyoruz: taze HUAWEI nova 10 Pro , nefes kesen portre çekimleri, HUAWEI Multi-Vision fotoğrafçılığı , 60 MP otomatik odaklı selfie kamerası , dörtlü aşama algılamalı anında otomatik odaklama , 50 MP ultra görüş kamerası , XD Fusion, 120Hz Orijinal Renkli Kavisli Ekran, HDR Canlı, 1 Milyar Renk, 100W HUAWEI SuperCharge Turbo, 4500mAh Büyük Pil , EMUI Akıllı Yaşam, Süper Cihaz, Meettime, Dosya Yönetimi, Star Orbit Ring Tasarımı, Hassas Çarpıcı Ultra- dar kenarlı ince Tasarım.

1. 60MP Otomatik Odaklı Selfie Kamera - Hiçbir şeyi kaçırmayın!
2. Yıldızlı Siyah ve Yıldızlı Gümüş renginde Hafif ve Ultra İnce Tasarım !
3. 100W HUAWEI SuperCharge Turbo™ ile 20 dakikada tamamen şarj olur !

Güncellenen HUAWEI Multi-Vision Photography sayesinde, otomatik odaklamalı 60 MP kamera ile özçekimler yapabilir ve 0,7x ile 5x yakınlaştırma arasında serbestçe geçiş yapabilirsiniz. Nesnelerinizi tüm ihtişamıyla yakalayın. HUAWEI nova 10, daha büyük sahnelerde 60 MP Ultra Geniş Yüksek Çözünürlüklü Selfie ve 100 derecelik Ultra Geniş Ön Video'yu destekler. Vizör, geleneksel 78 derecelik bir lensten iki kat daha büyüktür. Selfie'ler için geniş açılı lensi kullanırken, kullanıcıların tüm konuları tek bir ekrana sığdıramama veya selfie çekerken bir vesikalık fotoğraf çekme konusunda endişelenmeleri gerekmez.

Vloggerlar için kamera lenslerine daha yakından bakalım, çünkü nova 10 Pro bunun için özelleştirildi. HUAWEI nova 10 Pro, akıllı telefondaki fotoğraf severler için hayatı kolaylaştıran birçok işlev sunar, bunlardan sadece birkaçı:

1. Kamerayı açar açmaz filtre gibi yanan çeşitli kamera lensleri: arka kamera, ön kamera, ön/arka kamera, ön/ön kamera, ön-arka kamera.

2. Hikaye Oluşturucu Modu

Bu özelliği kullanarak adım adım küçük klipler oluşturmak için Storycreator'ın farklı modları kullanılabilir. Video örnekleri, önerilen perspektifler ve süreler içeren kesin talimatlar, vlog'larınızı çekmeyi çocuk oyuncağı haline getirir. İstediğiniz birçok temadan birini seçebilirsiniz: seyahat vlogu, evcil hayvanınızla birlikte şirin bir vlog, dinamik aksiyon vlogları veya sadece günlük hayatınız hakkında bir vlog.

50 MP ultra görüş kamerası

HUAWEI nova 10'un arka kamerası, konuyu kolayca yakalamak için 50MP RYYB Ultra Vision kamera ve otomatik odaklamayı destekleyen 8MP Ultra Geniş Marco kamera ile donatılmıştır. 8MP ultra geniş Marco kamera ayrıca 50px makro çekimi destekler ve bokeh efektli portre fotoğrafları çekebilir. 50 MP Ultra Vision ana kamera , yüksek ışık hassasiyeti sağlayan ve kullanıcının yüksek kaliteli fotoğraflar çekmesini sağlayan 1/1,56 inçlik bir sensörle donatılmıştır.

Huawei'nin RYYB renk filtresi dizisi, renk filtresindeki yeşil pikselleri sarı piksellerle değiştirerek ışık hassasiyetini yüzde 40 artırıyor. Genel olarak, HUAWEI nova 10 Pro ile harika gece çekimleri yapılabilir. 400000'e kadar ISO değeri buna yardımcı olur.HUAWEI nova 10 ayrıca karanlık sahnelerde mükemmel ayrıntı sağlayan Süper Gece Çekimi işlevini de destekler ve artırmak için karanlık alanlarda parlaklığı geri yüklemek için güçlü ışık sensörü özelliklerini ve piksel yeniden oluşturma teknolojisini kullanır. . Sonuç, zayıf aydınlatma koşullarında bile mükemmel ve ayrıntılı kayıtlardır.

Süper Gece Çekimi (Düşük ışık koşullarında portre çekimi)

Düşük ışık koşullarında portre

Yıldızlı Siyah ve Yıldızlı Gümüş Renkte Hafif ve Ultra İnce Tasarım !

Huawei Nova 10 Pro im Test: Super-Selfie-Smartphone ohne Google | NextPit

Nova 10 Pro iki etkileyici renkte geliyor. Yıldızlı Gümüş ve Yıldızlı Siyah. Her ikisi de aynı zamanda fütüristik bir görünüme sahip olan ve çok az parmak izi bırakan mat bir yüzeye sahiptir. Yüzey ışığa tutulursa karmaşık ışık yansımaları oluşur. Bu tasarım sıkıcı olmaktan başka bir şey değil.

100W HUAWEI SuperCharge Turbo™ ile 20 dakikada tamamen şarj olur !

100W HUAWEI SuperCharge Turbo™ ile 20 dakikada tam şarj! Aceleniz var mı? Sorun değil! Nova 10 Pro'nuz 10 dakikada %20'den %80'e şarj olur.

Huawei Nova 10 Pro Özellikleri
Ekran: 6,78 inç (2652 x 1200p), 120 Hz yenileme hızı
Depolama/Ram: 256GB/128GB+8GB
Pil: 4500mAh
Şarj: 100W kablolu ve kablosuz şarjı da destekler
Yonga seti: Qualcomm Snapdragon 778 4G işlemci
Kamera: Üçlü arka (50MP ana kamera + 8MP ultra geniş açılı + Derinlik algılama kamerası), selfie kamerası – 60MP
Ağırlık: 191g
Kalınlık: 7.88mm

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal