HUAWEI MateView GT 34'ü Almanız İçin Bir Kaç Neden.

PC'niz ne kadar iyi olursa olsun: Oyun oynarken, video akşamları ve ayrıca iş sırasında en iyi deneyim için uygun bir monitöre ihtiyacınız var.

HUAWEI MateView GT, geleceğe hazır olmanın ötesinde, son derece yüksek kalitesi ve gelişmiş özellikleriyle öne çıkıyor. Yalnızca etkileyici bir monitör elde etmekle kalmaz, aynı zamanda gelecek yıllar için bir sonraki monitör için endişelenmenize gerek kalmaz!

1.Modern WQHD çözünürlük

3440*1440 piksellik WQHD çözünürlüğü ile neredeyse beş milyon pikselden oluşan bir görüntünün keyfini çıkarabilirsiniz. Karşılaştırma için: Steam'in donanım araştırmasına göre, şu anda en yaygın çözünürlük 1080p ve kullanıcıların yüzde 66'sı tarafından kullanılıyor. İki milyonun biraz üzerinde piksel sunuyor. Böylece, HUAWEI MateView GT ile gelecekte yaşarken teknolojinin ilerlemesini izleyebilirsiniz!

2.Ultra Kavisli Sayesinde Daha İyi Görüş Alanı

HUAWEI size yalnızca ultra geniş bir monitör sunmakla kalmaz, aynı zamanda kavisli bir monitör de sunar. Bu doğrudan çeşitli avantajlarla sonuçlanır. Çünkü oyunlarda yalnızca daha geniş bir görüş açısı elde etmekle kalmaz, aynı zamanda gözleriniz de çok daha az yorulur. Bu, monitörün önündeki deneyiminizi çok daha iyi hale getirir.

3.165 Hz Sayesinde Bir Saniyesini Bile Kaçırmazsınız

Yüksek yenileme hızları artık birçok oyuncu için oyunun en önemli yönlerinden biri. Ancak monitörünüzün de desteklemesi gerekir. HUAWEI MateView GT buna göre donatılmıştır ve saniyede 165 kareye kadar görüntüleyebilir.

Karşılaştırma için: Playstation 5 ve Xbox Series X/S, oyunları için saniyede 120 kare kare hızı hedefliyor. Ancak PC'de birçok oyuncu 144 fps'ye gidiyor. Huawei sayesinde hala iyileştirme için yeriniz var ve hatta saniyede 165 kare hızında oynayabilirsiniz!

4.HDR10 İle Güçlü Renkler Ve Zengin Kontrastlar

HDR olmadan yapmanıza bile gerek yok. Çünkü HUAWEI MateView GT, 350 nit'e kadar parlaklık ve 4000:1 kontrast oranına izin veren HDR10 teknolojisi ile birlikte geliyor. Bu, görüntünün en karanlık kısımlarını bile görmenizi sağlar.

5.Hoparlör De Dahil!

HUAWEI MateView GT'nin iki versiyonu da mevcuttur. Monitörle birlikte sürükleyici bir ses arıyorsanız, ekranı doğrudan entegre soundbar ile satın alabilirsiniz. O zaman sadece nefes kesici bir görüntü elde etmekle kalmaz, aynı zamanda iyi bir ses elde edersiniz!

Şık soundbar: Kusursuz stereo ses kalitesine sahip 5 watt'lık iki hoparlörüyle soundbar'ın kendisi, ışık efektleri sayesinde harika görünen ve dokunarak kolayca çalıştırılabilen bir temel sağlar.

6.Ekip Üyelerinizle İletişim

Soundbar'lı versiyonun başka bir avantajı daha var. Çünkü onunla artık bir mikrofona ihtiyacınız yok. Sesinizi dört metreye kadar bir mesafeden tanıyan iki ekran yerleşiktir. Ek olarak, buna göre doğrudan bastırılan yankılar ve arka plan sesleri de tanınır.

Böylece kulaklığınızın şarj durumu hakkında endişelenmenize ve hatta kablo döşemenize gerek yok. Takımınız hemen yanınızda oturuyormuş gibi ekranın önünde konuşabilirsiniz. Bu sadece daha sürükleyici olmakla kalmaz, aynı zamanda çok daha rahat ve kulakları yormaz.

34 inç ultra geniş kavisli 3k ekran, 165 Hz yenileme hızı ve stereo ses çubuğu ile. HUAWEI MateView GT, oyun tutkunuz için mükemmel bir monitör.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal