HUAWEI MatePad SE 10.4: Hafif ve Dayanıklı

2K Göz Konforu HUAWEI FullView Ekran 
Histen 8.0 Tarafından Ayarlanan Surround Ses
6 nm İşlemci
Süper Cihaz 2 , Bağlanmak için Sürükleyin
Çocuk Köşesi, Ebeveyn Denetimleri
Hafif ve Dayanıklı

HUAWEI MatePad SE , tamamen sürükleyici bir izleme deneyimi sağlayan %83 ekran-gövde oranına sahip çarpıcı bir 10,4 inç 2K HUAWEI FullView Ekran'a sahiptir. HUAWEI Histen 8.0 teknolojisi ile ayarlanan çift simetrik hoparlör sistemi ile HUAWEI MatePad SE, surround ses alanını genişletebilir ve insan sesini geliştirerek her aramayı, filmdeki satırı ve çevrimiçi sınıfı kristal netliğinde hale getirebilir.

Göz Yatıştırıc Konfor

2K ekranı, hem TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık hem de Titreşimsiz sertifikalardan geçerek gözlerinizi taze ve canlı tutmak için özel olarak tasarlanmıştır. 4 4096 seviyeli parlaklık ayarı , ortamın aydınlatma koşullarını hesaba katmak için ekranı gerçek zamanlı olarak değiştirir. Güneş alan oturma odalarından loş yatak odalarına kadar her bakışta hak ettiğiniz konforun sağlandığını göreceksiniz.

Göz Konforu

Zararlı mavi ışığı filtreler ve göz yorgunluğunu giderir.

eKitap Modu

Hem ebeveynler hem de çocuklar için kağıt benzeri efektler.

Karanlık Mod

Geceleri gezinmeyi ve görüntülemeyi rahat tutar .

HUAWEI MatePad SE Tasarımı

Hafi ve Dayanıklı

Bu tablet, mikro kavisli orta çerçeve tasarımı sayesinde yalnızca 440 g, ağırlığıyla şaşırtıcı derecede hafiftir ve kavraması rahattır. Dayanıklı gövde, kazara düşme veya üzerine oturma gibi günlük hayatta ara sıra karşılaşılan aksiliklere dayanacak şekilde üretilmiştir.

HUAWEI MatePad SE Çip

Çok Hızlı, Çok Pürüzsüz

6 nm sekiz çekirdekli işlemci, kararlı ve akıcı bir deneyim sağlar.

HUAWEI MatePad SE Süper Cihaz

Süper Cihaz, Bağlanmak için Sürükleyin

Super Device, tek bir sürüklemeyle cihazlarınızı bağlı tutar. Daha sonra HUAWEI FreeBuds'ınız aracılığıyla müzik çalabilir veya bir an önce HUAWEI Vision'a bir film yansıtabilirsiniz.

HUAWEI MatePad SE Çoklu Pencere

Çoklu Pencere, Tek Dokunuşla Etkileşim

Ekranı bölmek veya kayan bir pencere açmak için üst köşelere kaydırabilirsiniz. 8 Aynı anda daha fazla uygulama penceresi açın ve bir arkadaşınızın mesajını yanıtlarken videoyu görüntülemek için kaydırın veya bir rehber ararken bir gezi planlayın.

Gruplanabilir ve İstiflenebilir Widget'lar

Widget Grubu

Hem widget'lar hem de uygulamalar, tam olarak aradığınızı bulmak için öğrenme veya eğlence gibi senaryolara göre tek bir grupta sıralanabilir.

Widget Yığını

Büyük widget'lar kolayca istiflenebilir ve serbestçe değiştirilebilir, önemli mesajları saniyeler içinde almanıza yardımcı olur.

HUAWEI MatePad SE Anteni

Yüksek Performansl Anten

HUAWEI MatePad SE , bağlantıları ve medya akışını senkronize halde tutmak için patentli anten tasarımı ve geliştirilmiş kablosuz sinyal yakalama özellikleri sayesinde güvenli kullanımını sağlarken güçlendirilmiş kablosuz performansıyla birlikte gelir .

HUAWEI MatePad SE Çocuk Köşesi

Çocuk Köşesi Büyüme Ortağı

Çocuk Köşesi, tablette gezinmeyi her yaştan çocuk için güvenli ve eğlenceli hale getirir ve ayrıca çocukların BabyBus'ta tekerlemeler, hikayeler ve oyunlar arasında eğlenceli bir yolculuk yapmasına olanak tanır. Ebeveynler, sağlıklı dijital alışkanlıklar geliştirmeye yardımcı olmak için zaman, uygulama ve içerik yönetimlerini ayarlayabilir ve duruş, parlaklık ve engebeli yol uyarılarını etkinleştirebilir.

Daha Yakın MeeTime 12 İletişimi

HUAWEI MatePad SE MeeTime

Ebeveyninizin teknik sorununu çözmek veya satın almak üzere olduğunuz bir şey hakkında bir arkadaşınızın fikrini almak için bir MeeTime araması yapın ve ekranı paylaşın. Hatta sanki yanlarında oturuyormuşsunuz gibi aynı kolaylıkla iletişim kurmak için ekranı işaretleyebilirsiniz.

Keşfedilecek Daha Eğlenceli Uygulamaları Daha Fazla Sürpriz Bekliyor 

HUAWEI MatePad SE Uygulama Galerisi

HUAWEI MatePad SE 10.4 Özellikleri:
Ekran: 10,4 inç, FHD+ 2000 × 1200, 16,7 milyon renk, LCD IPS Dokunmatik Ekran. 
İşlemci: Qualcomm® Snapdragon™ 680, 4 × Cortex-A73 2.4 GHz + 4 × Cortex-A53 1.9 GHz
RAM/Depolama: 3/4 GB, 32/64/128 GB
Kamera: 5 MP(f/2.2 diyafram, AF), 2 MP (f/2,2 diyafram, Sabit Odak)
Pil: 5100 mAh 
İşletim Sistemi: Harmony OS 3

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal