HUAWEI Matepad Pro 11: Yeni birinci Sınıf Tablet

Huawei, 27 Temmuz'da Çin'de diğer cihazları göreceğimiz HarmonyOS 3.0 adlı yeni bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor . ilave olarak Açıklanan resmi teaser'a göre bunlardan biri kesinlikle 11 inç MatePad Pro olacak.

HUAWEI  , HarmonyOS 3'ü ve diğer bazı yeni ürünleri duyurmak için dün Çin'de bir lansman etkinliği planladı O sırada şirket, yaklaşmakta olan yeni ürünler hakkında hiçbir şey açıklamadı. Ancak bugün HUAWEI, yeni nesil MatePad Pro tabletlerini tanıtmaya başladı. Bu, HUAWEI'nin amiral gemisi tablet serisidir.

Huawei matepad pro dairesel kamera

Teaser görüntüsü, tabletin 11 inç ekrana sahip olacağını ima eden “MatePad Pro 11” adını ortaya koyuyor. Önceki MatePad Pro tablet nesillerinden farklı olarak MatePad Pro 11, Mate akıllı telefon serisine benzer dairesel bir kamera modülüne sahip olacak. MadPad Pro 11, teaser görüntüsüne göre çok şık görünüyor. Teaser görüntüsü ayrıca kırmızı vurgulu ve stereo hoparlörlü güç düğmesini gösterir. Kızılötesi bir blaster de olabilir.

Bu, HUAWEI'nin HarmonyOS 3'e sahip ilk tableti olacak.  HarmonyOS 3, HUAWEI'nin “One As All, All As One” sloganını da genişletecek. Yeni işletim sisteminde çok daha yenilikçi cihazlar arası iletişim yaklaşımları ve yenilikçi özellikler öngörebiliriz.

Huawei matepad arkadaşı 40

Bu bilgilerin yanı sıra Haziran ayındaki 3C sertifikası, bu tabletin 40W HUAWEI Supercharge teknolojisine ve 4G bağlantısına sahip olacağını gösteriyor. İki model, GOT-AL09 ve GOT-AL19, 3C sertifikası aldı ve model numaralarından biri MatePad Pro 11 olabilir.

HUAWEI HarmonyOS 3 ve Yeni Ürün Lansmanı etkinliği, Çin saatiyle 13:30 CET / Türkiye saati 15:30 olarak ayarlandı. Önümüzdeki günlerde bu yaklaşan MatePad Pro 11 hakkında daha fazla bilgi alacağız.

Huawei Mate 50 olabilir mi?

 Yukarıdaki Fotoğrafa dikkatli bir şekilde bakınca solda olan cihaz tablete değil telefona benziyor. Çünkü küçük bir çerçeveye sahiptir ve bunun Mate 50 serisi olma ihtimali yüksek. Huawei, henüz Mate 50 serisi hakkında birşey söylemedi ama belki 27 Temmuz'da sürpriz bir şekilde karşımıza çıkar.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal