[HUAWEI MatePad 2022] Temel Bilgiler

HUAWEI, yeni MatePad'i tanıttı! Yeni ve geliştirilmiş Huawei MatePad , HarmonyOS 2'yi çalıştırır ve ikinci nesil HUAWEI M-Pencil ile uyumludur . Akıllı çalışmayı ve çalışmayı kolaylaştırmak için çok çeşitli not alma uygulamalarını destekler. Aşağıda yeni Huawei MatePad ve heyecan verici özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

[Verimli ofis çalışması]

Daha iyi bir manzara deneyimi sağlamak için HUAWEI, yeni HUAWEI MatePad'e çapraz ekran işbirliği, çoklu pencere ve çoklu görüntüleme dahil olmak üzere bir dizi etkileyici özelliği entegre etti. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar aynı anda farklı görevler üzerinde çalışabilir, böylece daha verimli bir şekilde çoklu görev yapabilirler.

Ekranlar arası işbirliği özelliği, tabletin klavyesinin, ekranının, hoparlörlerinin ve diğer donanımın bir akıllı telefonla paylaşılmasına olanak tanır. Artık kullanıcılar iki ekranı tek bir ekranda birleştirebilir ve sorunsuz bir çapraz cihaz deneyiminin keyfini çıkarabilir.

Ayrıca, çoklu pencere özelliği , birden çok uygulamadan birden çok görev penceresinin aynı anda görüntülenmesine izin vererek, uygulamalar arasında çoklu görev yapmayı çok daha kolay hale getirir.

HarmonyOS'ta güncellenmiş çoklu görünüm, uygulamaları yatay modda kullanırken daha fazla esneklik ve kolaylık sağlar. Tipik bölünmüş ekranla kontrast oluşturan çoklu görünüm aynı uygulama için bölünmüş ekran sunan tek cihaz özelliği. Yatay modda, sol ve sağ bölünmüş ekranda bir uygulamadan farklı bilgiler görüntülenir. Bu, kullanıcıların tabletin büyük ekranını etkin bir şekilde kullanarak aynı anda iki ayrı görev üzerinde çalışabileceği anlamına gelir. Kullanıcılar artık her iki ekranda da aynı anda çalışabilir. Uygulama pencereleri artık sürükle ve bırak kullanılarak serbestçe yeniden boyutlandırılabilir. Ek olarak, Çoklu Görünüm, bölünmüş ekranlar için tam ekran görüntülemeye olanak tanır, yani videolar, e-kitaplar ve resimler tam ekran modunda görüntülenebilir.

[İnce ve Taşınabilir]

Yeni HUAWEI MatePad şık ve zarif görünüyor, sadece 450g ağırlığında ve mikroskobik olarak kavisli bir çerçeveye sahip, bu da cihazın daha ince görünmesini sağlayarak tutmayı ve kavramayı kolaylaştırıyor. Tüm bu özellikler, bu tableti ince ve kolay taşınabilir hale getirir.

Bu tablet sadece hafif ve taşıması kolay değil, aynı zamanda size harika bir görsel deneyim sunuyor. HUAWEI MatePad , %84 ekran-gövde oranına ve dar çerçevelere sahip 10,4 inç HUAWEI FullView Ekrana sahiptir, böylece dikkatiniz dağılmadan işinize odaklanabilirsiniz.

(Göz korumalı 2K HUAWEI HD FullView Ekran)

HUAWEI MatePad, size harika bir görüntü sağlayan 2K çözünürlüklü bir ekranla donatılmıştır . Ayrıca TÜV Rheinland'dan düşük mavi ışıklı, titreşimsiz ekranlar için sertifikalar almıştır. Bu sertifikalar, kullanıcıların gözlerini en iyi şekilde korumak için ekranın gözler üzerindeki etkilerinin mümkün olduğunca düşük tutulmasını garanti eder.

[Sürükleyici Stereo Ses]

HUAWEI MatePad , size sinema kalitesinde en üst düzeyde multimedya deneyimi sunan dört hoparlörlü ve profesyonel Harman Kardon ayarlı dört kanallı bir ses sistemi ile donatılmıştır .

Ayrıca HUAWEI MatePad , güçlü ve derin bas sağlayan ve tableti gerçek bir bas hoparlörüne dönüştüren özel yapım yüksek performanslı hoparlörlerle donatılmıştır . Bu özel yapım yüksek performanslı hoparlörlerle , geleneksel hoparlörlerden %60'a kadar daha yoğun titreşimler hissedeceksiniz.

[Uzun Pil Ömrü]

HUAWEI MatePad , 28 güne kadar bekleme modunda kalabilen devasa 7.250 mAh pil ile donatılmıştır. Ayrıca, tek bir şarjla 12 saate kadar kesintisiz 1080p HD video oynatabilir. HUAWEI MatePad, 22,5 W ile HUAWEI SuperCharge'ı destekler ve bu da yalnızca 2,5 saatte tamamen şarj olmasını sağlar.

[Daha fazla üretkenlik için HUAWEI M-Pencil]

Yeni HUAWEI MatePad, size daha da gerçekçi bir yazma deneyimi sunmak için yeni ve geliştirilmiş ikinci nesil HUAWEI M-Pencil paketi ile donatılmıştır.

Geleneksel ahşap kalemlerden ilham alan ikinci nesil HUAWEI M-Pencil, altıgen, kalem benzeri bir tasarıma sahiptir . Entegre altıgen tasarım, ergonomik gereksinimleri karşılar ve geleneksel kalemlerle karşılaştırılabilir mükemmel bir tutuş sağlar.

Yeni nesil HUAWEI M-Pencil, tüm sistem uygulamalarında giriş yöntemi olarak el yazısını destekler. Bu, yaratıcı görevler üzerinde çalışırken metin girmek için klavyeye geçmeniz gerekmediği anlamına gelir. Bu sayede, otomatik olarak metne dönüştürülen kalemle sürekli el yazısı girişleri yapılabilir.

Ek olarak, kullanıcılar artık herhangi bir yüzeye açıklama eklemek ve önemli içeriği vurgulamak için yeni HUAWEI M-Pencil'i kullanarak akıllı, kağıtsız bir deneyim yaratabilir. Bu, birden fazla belgeyi ve materyali daha verimli bir şekilde incelemelerini ve analiz etmelerini sağlar.

HUAWEI M-Pencil'in yeni nesli ile kullanıcılar sadece açıklama eklemekle kalmıyor, aynı zamanda resim ve metin bölümlerini de seçebiliyor. Kullanıcılar, ekran kalemine çift dokunarak veya ekranın sağ üst köşesinden çapraz olarak kaydırarak, Parçacık Yakalama modunu seçebilir ve istedikleri parçacığı yakalamak için ekrandaki herhangi bir içeriği vurgulayabilir. Ayrıca snippet'leri bir uygulama, web sayfası, DOC, PDF veya görüntüdeki herhangi bir arayüzde kullanabilirsiniz.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal