HUAWEI MatePad 10.4" 2022 | Sürekli Performans, Sürükleyici Eğlence

Ticari olarak satılan ilk taşınabilir cihaz, 1970'lerde yaklaşık 23 kilogram ağırlığında bir bilgisayardır. Çok taşınabilir değil, değil mi? Birkaç on yıl sonra, hantal tasarıma sahip ilk cep telefonu ve dizüstü bilgisayar ve bugünün çağında taşınabilir olarak adlandırılacak kadar büyük ve ağır. Ancak onlarca yıllık teknolojik ilerlemelerden sonra, taşınabilir cihazlar kelimenin tam anlamıyla "daha taşınabilir" hale geldi. Teknoloji şirketleri, tasarımlarını ve performanslarını geliştirirken boyutlarını küçültmeyi başardılar ve kullanımı daha ergonomik ve görsel olarak çekici hale getirdiler.

HUAWEI'nin MatePad Ailesine en son ilavesi olan HUAWEI Matepad 10.4" 2022, yeni çevre birimleriyle ortaklaşa , öğrencilerin ve profesyonellerin üretkenliğini ve verimliliğini bir sonraki seviyeye taşıyacak. Z kuşağı kesinlikle HUAWEI Matepad 10.4" 2022'leri sevecek son teknoloji çevre birimleriyle tamamlanan güçlü yazılım ve donanımla eşleştirilmiş şık ve birinci sınıf görünüm.

Gözlerinizi Düşünen Teknoloji 

Bu ayın başlarında Türkiye'de piyasaya sürülen HUAWEI MatePad 10.4" 2022, ince ve mükemmel simetrik alüminyum gövdede 10.4 inç HUAWEI FullView Ekran ile donatılmıştır. % 84'lük bir ekran-gövde oranına sahiptir, daha iyi görüntüleme deneyimi için mükemmeldir ve kesinlikle kullanıcının üretkenliğini en üst düzeye çıkaracaktır. 2k çözünürlüklü ekran, çarpıcı bir görsel deneyim sunar ve uzun sürelerde bile rahat görüntüleme deneyimi için çok katmanlı kaplamaya sahiptir. Göz koruması için zararlı mavi ışığı ve ekran titremesini azaltan TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası ve Flicker Free Sertifikasına sahiptir.

MatePad 10,4" 2022, daha iyi ses yakalama için üç mikrofona sahiptir ve Huawei'nin daha etkili konuşmalar için arka plan gürültüsünü filtreleyen, toplantı ve çevrimiçi ders için mükemmel olan şirket içi gürültü azaltma özelliğine sahiptir. Ayrıca Harman Kardon tarafından ayarlanan dört hoparlörlü ses sistemine sahiptir ve 22.5W süperşarj destekli 7.250mAh bataryaya sahiptir.

Masanda Çığır Aç!  

MatePad 10.4, kullanıcısının üretkenliğini artırmak ve verimliliğini artırmak için kablosuz fareler gibi diğer cihazlarla sorunsuz çalışır ve HUAWEI Akıllı Klavyesi ile kullanıcıya verilen görevi kolaylaştıran PC benzeri bir deneyim sunar.

MatePad 10.4" 2022, parmak izi önleyici kaplamaya sahip gümüş macun boyaya sahip 2. Nesil HUAWEI M-Pencil ile ortaktır. Geliştirilmiş yuvarlak altıgen şekle sahip yeni HUAWEI M-Pencil 2. Nesil, tablet yazı ve çizimini daha yüksek bir düzeye taşıyor 4.096 basınç hassasiyeti ile donatılmıştır ve normal bir kalem/kurşun kalem kullanıyormuş gibi hissetmenizi sağlamak için daha rahat bir tutuş sağlar.Yarı saydam değiştirilebilir ucunun yarım küre şekli, açılarda daha iyi giriş sağlar ve yardımcı olur. ekranda daha hassas konumlandırma ile Bu iyileştirmeler, öğrencilerin toplantıları sırasında sınıfta veya profesyonellerde not almalarına büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Yaratıcılığın Merkez Üssü

2. nesil HUAWEI M-Pencil, onu daha akıllı bir kalem haline getiren yeni yazılım geliştirmeleriyle donatılmıştır. Açıklama Ekleme Özelliği, kullanıcılara istedikleri zaman arayüz üzerinde açıklamalar yapma ve belgenin önemli kısımlarını vurgulama olanağı verir. Bu, onların, belgeleri kolayca hatırlamalarına ve anlamalarına yardımcı olurken, göreve odaklanmalarına yardımcı olacaktır. Bu açıklamalar, ileride başvurmak üzere tablette görüntü veya PDF olarak saklanabilir. Hem öğrenciler hem de profesyoneller, önemli bilgileri ayrı bir not almak yerine doğrudan tablet üzerinde kolayca yakalayarak bu özellikten faydalanacak ve kolayca hatırlanmasına yardımcı olacaktır.

Bazı önemli bilgileri kaydetmek için telefon veya tabletlerimizin ekran görüntüsü işlevini kullanma eğilimindeyiz. HUAWEI MatePad 10.4, Snippet Al İşlevi ile seviyeyi yükseltiyor. Ekran kalemine iki kez dokunmak veya ekranın sağ üst köşesinden çapraz olarak kaydırmak, kullanıcıların ekranın ihtiyaç duydukları bölümünü özgürce yakalamalarına olanak tanıyor. Kullanıcı, alanı seçerek ve karalama moduna girerek, yakalanan parçacıkları düzenleyebilir veya çizebilir, ardından kaydedebilir, paylaşabilir veya not alma uygulamalarına koyabilir.

Bugünün ve yarının tableti 

HUAWEI, çeşitli araçlar, yeni yazılımlar ve çevre birimleri dahil olmak üzere öğrencilerin ve profesyonellerin okulda veya kendi iş yerlerinde daha üretken ve verimli olmalarına büyük ölçüde yardımcı olacak daha fazla özellik ekleyerek MatePad serisini geliştirmeye devam ediyor. HUAWEI MatePad 10.4" 2022 , modern dijital savaşçılar için olmazsa olmaz bir cihazdır.

HUAWEI MatePad 10.4 2022 New Edition, Kılıf hediyesi ile birlikte! HUAWEI Online Mağaza'da 3.398,00 TL yerine 3.099,00 TL!

Durr! Daha bitmedi.. ;)

6 aylık BluTv ve AppGallery kupon fırsatlarının olduğu, "a title="HUAWEI MatePad 10.4 kullanıcıları için özel tekiflere" hre" tar" rel">HUA"EI MatePad 10.4 kullanıcıları için özel tekliflere" göz atın!

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal