HUAWEI Mate 50 Pro Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Mate 50 Serisi Temalarını İndirin! | Huawei Ailesi |

Uzun zamandır beklediğimiz HUAWEI Mate 50 Pro sonunda Türkiye'de satışa sunuldu. Huawei Mate 50 Pro 6 Eylül ilk Çin'de tantılıp piysaya sürüldü. Daha sonra da diğer ülkerde satışa sununldu. HUAWEI'nin yeni akıllı telefonu Mate 50 Pro, amiral gemisi özellikleri, birinci sınıf bir yapı ve profesyonel kalitede bir kamera kurulumunu bir araya getiriyor. Huawei Türkiye resmi sitesinde 8GB 256GB ve 8GB 512GB sürümleri bulunur. Siyah, turuncu ve gümüş olmak üzere 3 renk bulunur. Siyah ve gümüş renkleri için sadece 8GB 256GB depolama alanı mevcuttur ve fiyatı 32,999,00₺'den başlıyor. Turuncu rengi için sadece 8GB 512GB depolama alanı bulunur. Fiyatı ise 37,999,00₺'den başlıyor. Ayrıca FreeBuds Pro 2 hediye verilir.

Huawei Mate 50 Pro Gets Fancy Camera but Still No 5G - CNET

Hazır Mate 50 Pro Demişken Özelliklerinden Bahsedelim

​Mate serisinin en yeni ürünü de tasarım açısından kesinlikle modern. Ön kısımda, öne bakan kamera ve yüz tanıma için 3D sensörün yanı sıra yanal kavisli ekranı barındıran dar bir çentik hakimdir. Selefi gibi, arkada da yuvarlak bir kamera dizisi var. Yuvarlak kasanın alt kısmında gizli bir Huawei logosu görülebilir. 162,1 x 75,5 x 8,5 mm boyutları ve 205 g ağırlığı ile akıllı telefon, hemen hemen her pantolon cebine veya el çantaya yerleştirilebilir.

Huawei Mate 50 Reihe ist da, mit variabler Blende und Satellit Empfang!

Huawei, bir kez daha 6.74 inçlik hoş bir büyüklüğe sahip bir OLED panele güveniyor. Elbette renk üretimi en üst seviyede ve DCI-P3 renk alanı tamamen kapsanıyor. Oyuncular, 120 Hz'lik yüksek yenileme hızı ve 300 Hz'lik örnekleme hızı ile heyecanlanacaklar. Dijital içerik, 2616 x 1212 piksele kadar keskin bir şekilde görüntülenir.

HUAWEI Mate 50 Pro - HUAWEI Türkiye

Huawei, geçtiğimiz yıllarda her zaman kamera tahtını talep edebildi. Mate 50 Pro'nun ayrıca tescilli XMAGE teknolojisi sayesinde en üst sırada yer alma şansı çok yüksek. Huawei amiral gemisi, f/1.4 ile f/4.0 arasında 10x değişken diyafram sunan ilk akıllı telefon. Arkasındaki 50 megapiksel sensör, duruma bağlı olarak en iyi sonuçları verebilir ve ayrıca bir OIS tarafından desteklenir. 13 megapiksel ultra geniş açılı kamera ise f/2.2 diyafram açıklığına sahip. 64 megapiksel telefoto lens 3,5x optik zoom, f/3,5 diyafram ve OIS ile etkileyici olabilir. Öne bakan kamera, 3D derinlik sensörüne ek olarak f2.4 diyafram açıklığına sahip 13 megapiksel bir sensördür.

Bununla birlikte, akıllı telefonun performansı son teknoloji ürünü. Uzak Doğulu üretici, Snapdragon 8 Plus Gen 1'in 4G sürümünü kullanıyor. Octa Core CPU, 3,2 GHz'e kadar hızlarda çalışıyor ve beraberinde bir Adreno 730 GPU eşlik ediyor. 8 GB RAM 256 ve 8 GB 512 GB UFS 3.1 ROM ile birlikte çok yüksek performans garanti edilir. Yaklaşan oyunlar bile şu an için akıllı telefonun performansını tüketemeyecek.

Le Huawei Mate 50 Pro fera son apparition en Europe le 28 septembre et  coûtera 1399 €. | gagadget.com

Mate 50 Pro da uzun pil ömrü ve modern şarj teknolojisi ile etkileyici olabilir. 4700 mAh pil ve özel olarak geliştirilmiş pil yönetim sistemi sayesinde akıllı telefon, özellikle uzun günler boyunca şarj kablosunda durmadan kullanılabiliyor. Şarj işlemi, 66W ile USB C kablosu veya 50W'a kadar kablosuz ile yapılır. Wi-Fi 6 sayesinde sörf de hızlıdır. Bluetooth 5.2, IP68 sertifikası, çift hoparlör, NFC ve 3D yüz tanıma, genel paketi tamamlar.

Uydu iletişimi dahil

Huawei'nin Mate 50 Pro'su özellikler açısından modern. Flagship, uydu üzerinden iletişim sunan ilk sağlayıcıdır. Bu nedenle Huawei Flagship kullanıcıları, dünya çapında Wi-Fi veya mobil ağa bağlantı olmadan metin mesajları gönderebilir. Bağlantı, çok yüksek kapsama alanı sunan Beidou navigasyon uyduları aracılığıyla kurulur.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal