Huawei Watch 3 Ve Huawei GT 3 Pro İçin Yeni Bir Güncelleme Kullanıma Sunuluyor

Huawei Watch 3 Classic harika görünümlü bir akıllı saattir ve Huawei'nin kendi HarmonyOS'unu kullanan ilk saattir. Watch 3, fitness takibi düşünülerek tasarlanmıştır ve egzersizlerin yanı sıra günlük zindeliğinizi (uyku, adım sayısı ve SpO2 dahil) izlemek için etkileyici bir araç paketi ile birlikte gelir. Bununla birlikte, bir Huawei yada başka bir android cihazı kullanıyorsanız, Watch 3 kesinlikle dikkatinizi çeken bir akıllı saattir.

Huawei Watch GT 3 Pro, özellikle fitness yetenekleri, birinci sınıf tasarımı ve mükemmel pil ömrü ile incelik ve işlevselliği bir araya getirmeyi amaçlayan en iyi görünümlü akıllı saatidir. Huawei Watch GT 3 Pro'nun pil kazancı sürpriz olmamalı; Huawei'nin GT serisi, tarihsel olarak rekabeti geride bırakmakla ilgili olmuştur. Her neyse, Huawei bu 2 model için yeni bir güncelleme sundu. Huawei Watch 3'e gelen güncelleme belirli senaryolar için konumlandırma hızını ve dış mekan antrenman rotasını doğruluğunu optimize eder. Huawei GT 3 Pro'ya gelen güncelleme ise iç mekanda koşu için koşu yeteneği derecelendirme desteği ekler ve Alarmı optimize eder. Aşağıdan değişiklik günlüğüne göz atın.

Huawei Watch 3 için gelen güncelleme sürümü ve boyutu:

HarmonyOS 2.1.0.239(SP5C432E239R1P239) sürümüyle gelir ve 160MB'lık bir paket boyutuna sahip. Güncelleme şu an Avrupa'da dağıtılmaktadır. Yakında size ulaşır.

Değişiklik günlüğü

Bu güncelleme, belirli senaryolar için konumlandırma hızını ve açık hava antrenman rotası doğruluğunu optimize eder.

[Optimizasyonlar]

Belirli senaryolar için konumlandırma hızını ve dış mekan antrenman rotası doğruluğunu optimize eder.

Not:

1. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için öncelikle HUAWEI Health uygulamasını AppGallery'deki en son sürüme güncellemeniz önerilir.

2. İşlem sırasında ağın bağlı kaldığından emin olun.

Güncelleme. Güncelleme başarısız olursa, tekrar deneyin. 3. Giyilebilir cihazın güncellenmesi biraz zaman alabilir. Lütfen cihazdaki güncelleme işleminin bitmesini bekleyin. Ardından cihaz otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.

4. Cihazı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yardım için lütfen Huawei müşteri hizmetleri yardım hattını arayın veya bir Huawei müşteri hizmetleri merkezini ziyaret edin.

Huawei GT 3 Pro için gelen güncelleme sürümü ve boyutu:

HarmonyOS 2.1.0.417(C00M04) sürümüyle gelir ve 94,49MB'lık bir paket boyutuna sahip. Güncelleme küresel pazarda dağıtılmaktadır. En kısa zamanda size ulaşır.

Değişiklik günlüğü:

​Bu güncelleme, iç mekanda koşu için koşu yeteneği derecelendirme desteği ekler ve Alarmı optimize eder.

[Optimizasyonlar]

1. İç mekan koşusu için koşu yeteneği indeksi desteği eklendi. 2. Maksimum alarm sayısını 10'a yükselten Alarm işlevi optimize edildi.

Not:

1. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için

önce Huawei Health uygulamasını uygulama mağazasında en son sürüme güncellemeniz önerilir. 2. Güncelleme sırasında Bluetooth bağlantısı kurulmalıdır. Güncelleme başarısız olursa, lütfen tekrar deneyin.

3. Giyilebilir cihazın güncellenmesi biraz zaman alabilir. Lütfen ilerleme çubuğu dolana kadar bekleyin. Güncelleme tamamlandıktan sonra cihaz otomatik olarak yeniden başlayacaktır.

4. Kullanım sırasında herhangi bir sorun olması durumunda

yardım almak için lütfen Huawei Müşteri Hizmetleri Merkezi yardım hattını arayın veya bir Huawei Müşteri Hizmetleri Merkezini ziyaret edin.

GÜNCELLEME TALİMATLARI:

  • Huawei Watch GT 3 Pro kullanıcısıysanız, ilk üretici yazılımını yüklemek için şu adımları takip edebilirsiniz:
  •  Akıllı telefonunuzdaki Huawei Health uygulamasına gidin
  • Bağlı Cihaz Bölümüne gidin
  •  Huawei Watch GT 3 Pro' seçeneğini seçin
  • Güncellemeler'e tıklayın
  • Mevcut güncelleme için İndir ve Yükle'yi seçin.
  • Bittiğinde, saatinizi yeniden başlatın.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal