HUAWEI'nin Yeni Lansman Etkinliği 27 Temmuz'da!

Sonunda Huawei, HarmonyOS 3.0 piyasaya sürülme tarihini açıkladı. Şirket, resmi Weibo hesabı aracılığıyla yeni nesil HarmonyOS 3'ün resmi lansmanının 27 Temmuz'da gerçekleşeceğini duyurdu. HarmonyOS 3 işletim sistemi hakkında henüz ayrıntılı bilgiler yok ancak önemli yenilikleri beraberinde getirecek gibi görünüyor.

Aşağıdaki poster üzerinden gündeme gelen işletim sistemi, firmaya göre kullanıcı arayüzü konusunda da ciddi iyileştirmeler ile yolda bulunuyor.

Gelecekle yüzleşmek, kapsamlı evrim. 27 Temmuz saat 19:30'da HarmonyOS 3 ve Huawei'nin tam sahne yeni ürün lansmanı konferansı HarmonyOS 3 ve ortakları sizi birlikte yeni bir bilgelik sayfası açmaya davet ediyor.” 

Huawei Mate 50 Serisi Aynı Lansman Tarihinde tanıtılacak mı?

Çinli şirket şimdi 27 Temmuz Çarşamba günü saat 19:30'da (1:30 CET) gelecek hafta bir etkinliğe davet etti. Ancak Huawei Mate 50 Serisinin ilk bariz basın fotoğrafları neredeyse aynı anda ortaya çıkmış olsa da, olası üç amiral gemisinin sunumu beklemede olmamalı. Çünkü buraya entegre edilen etkinliğin teaser'ı HarmonyOS 3.0 fikrini gösteriyor. Ancak, Twitter'daki küresel hesap , bir "Yaz 2022 Akıllı Ofis Lansmanı"ndan bahsediyor. Yani donanım açısından, daha çok PC ve ultrabook sektöründe.

HarmonyOS 3:

Şu anda Huawei, genel Huawei akıllı telefon kullanıcıları için geliştirici beta sürümü altında HarmonyOS 3.0'ı test ediyor. Şirket, geliştirici beta aşamasına Haziran ayında başladı ve test kullanıcıları için HarmonyOS 3.0'ın halka açık bir sürümünü yayınladı.

Akıllı telefon oluşturma değişiklik günlüğüne göre , bu sürüm akıllı özellikleri ve kullanıcı arayüzünü geliştirmeye odaklanıyor. Ayrıca Süper Cihaz ve cihazlar arası özelliklere odaklanır. Ayrıca, işletim sisteminin performansında yapılan iyileştirmeler vardır.

Öte yandan şirket, HarmonyOS 3.0 geliştirici API'si ve geliştirme ortamı için birçok önemli iyileştirme ve optimizasyonun yanı sıra yeni eklemeler de yaptı.

raporlara göre HarmonyOS 3.0, UI tasarımında büyük değişiklikler içermeyecek, ancak diğer geliştirmelerle birlikte performans artırılacak. Bu güncellemenin yayın tarihi yaklaştıkça, değişiklikler ve yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi sunulacaktır.

👇👇👇👇👇👇

HarmonyOS 3.0 Uygun Modeller

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal