Huawei MatePad 11 Yeni Özellikler Ve Optimizasyon Güncellemesini Alıyor

Huawei MatePad 11 uzun zamandan sonra yeni bir güncelleme alıyor. Bu güncellemeyle, özel ve sürükleyici bir görsel-işitsel deneyim için tabletinizi belirli HUAWEl Watch, Band ve MateView modellerinin yanı sıra Super Device aracılığıyla HUAWEl Vision ve Bluetooth Kulaklık modellerine eş zamanlı olarak bağlayabilirsiniz. Kameraya çoklu kamera modu da eklendi. Ve aynı zamanda Gelişmiş sistem güvenliği için Temmuz 2022'de yayınlanan güvenlik yamalarını entegre eder.

Huawei MatePad 11 tabletin Temmuz 2022 güncellemesi, HarmonyOS yapı numarası 2.0.0.251 (C432E2R2P1) ile geliyor ve 1,22 Gegabaytlık bir paket boyutuna sahip.

Değişiklik günlüğü

[süper cihaz]
Cihazlar arası işbirliği için HUAWEI MateView'in yanı sıra belirli Huawei saatlerine ve kayışlarına bağlanma desteği ekler. Tabletinizi aynı anda bir HUAWEI Vision ve Bluetooth kulaklıkla eşleştirmenize olanak tanır. Bluetooth kulaklıklar aracılığıyla özel ses çalmanın keyfini çıkarabilmeniz için bağlanın ve aynı zamanda HUAWEl Vision ekranının sürükleyici izleme deneyiminden yararlanın.

[Kamera]
Çoklu Kamera modu ekler. Bu fonksiyon ile resim veya video seçebilirsiniz. Bir telefon veya tabletten kamerayı kullanarak farklı açılardan çekim yapın. Yakınlığı kullanın. Kaydı ve diğer cihazın kamerasını önizleyebilirsiniz. uzaktan kontrol edin. (Not: Diğer cihaz Çoklu Kamera modunu desteklemelidir.)

[oyunlar]
Bazı oyunların daha sorunsuz çalışmasını sağlayın. Belirli oyun durumlarında dokunma korumasıyla kullanıcı deneyimini optimize eder.

[Uygulamalar]
Bazı uygulamalar için kullanıcı deneyimini iyileştirir.

[Sistem]
Belirli senaryolarda sistem kararlılığını iyileştirir.

[Güvenlik]
Gelişmiş sistem güvenliği için Temmuz 2022'de yayınlanan güvenlik yamalarını entegre eder.

[Ayarlar]
Yaşlılar için ayarlar ekranını ekler.
Yaşlılar için faydalı olabilecek daha büyük bir yazı tipi boyutu ve daha uzun yazma yanıt süresi içeren kıdemli modu eklendi.

Güncelleme ile ilgili notlar:

  • Kişisel verileriniz güncelleme ile silinmeyecektir. Ancak, güncellemeden önce önemli verileri yedeklemenizi öneririz.
  • Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Huawei müşteri yardım hattını arayın veya bir Huawei müşteri hizmetleri merkezini ziyaret edin.
  •  Güncelleme paketi, güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal