Huawei MatePad 11, Nisan Ayı HarmonyOS Güncellemesi Alıyor

Huawei MatePad 11, Nisan Ayı HarmonyOS Güncellemesi Alıyor

Huawei MatePad 11, 2.0.0.253 sürümüyle gelen en son Nisan 2022 HarmonyOS yazılım güncellemesini almaya başladı. Bu güncelleme şu anda Çinli kullanıcılar için mevcut ama yakında küresel pazarda kullanıma sunulacak.

Huawei MatePad 11 için Nisan 2022 güncellemesi, sistem optimizasyonlarının yanı sıra yeni özellikler, iyileştirmeler içeren büyük bir değişiklik getiriyor.

Yeni Geliştirmeler:

Bu güncelleme ile Süper Cihaz özelliğini destekleyen yeni cihazlar eklendi ve yaşlılara yardımcı olmak amacıyla ayarların daha kolay yönetimi için Kıdemli Mod eklendi.

Ayrıca, özel sinema benzeri bir video oynatma deneyimi yaşamak için artık bir akıllı ekranı ve Bluetooth kulaklığı aynı anda bağlayabilirsiniz. 

Ek olarak, video çekimi sırasında çoklu kamera modu için de destek getiriyor. Birden çok açıdan daha güzel fotoğraflar çekmek için çoklu kamera modunu destekleyen başka bir cep telefonu veya tablet seçmenize olanak tanır.

Bu kadarla değil, bu güncelleme oyun senaryolarında oyun deneyimini ve yanlış dokunmayı önlemeyi optimize ediyor. Son olarak, cihazı tehditlere karşı koruyan Nisan 2022 güvenlik eki de geliyor. 

HarmonyOS ile gelen bu mükemmel tablet durmadan güncelleme almaya devam ediyor.

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal