HarmonyOS'lu Cihazınıza İstediğiniz Uygulamayı Kolayca Yükleyin!

HarmonyOS'lu Cihazınıza İstediğiniz Uygulamayı Kolayca Yükleyin!

HarmonyOS'lu Matepad 11 gerçekten rakiplerini fazlasıyla geride bırakıyor. Elime ilk geçtiğinde AppGallery'de uygulamaların hepsini bulabilir miyim diye kuşkuya düşmüştüm ama bu konuda her şey zaten düşünülmüş.

HarmonyOS'lu bir cihaza uygulama yüklemek düşünüldüğü kadar zor değil, zaten apk dosyaları yüklenebiliyor. Böylelikle istediğiniz her uygulamayı kolaylıkla indirebilirsiniz.

Örneğin Appgallery'e WhatsApp yazarsanız, Appgallery'de olmadığı için sizi alternatife yönlendirir ve o siteden hiçbir sıkıntı yaşamadan indirebilirsiniz.

Her uygulamayı bu şekilde kolayca indirebilirsiniz. Facebook, Instagram ve Twitter'ı da aynı şekilde kolaylıkla indirebilirsiniz.

AppGallery'de halihazırda birçok uygulama bulunmakta. AppGallery'de olmayan uygulamaları da indirmek işte bu kadar kolay! Veya dilerseniz direkt Petal Search üzerinden aratarak da istediğiniz her uygulamayı indirebilirsiniz.

Biraz da bu mükemmel tabletin özelliklerinden bahsedelim. Huawei Matepad 11'in, 10.95 inçlik büyük bir ekranı var ve bu ekran 120 Hz yenileme hızına sahip ki bu ilk kez deneyimlediğim harika bir şey çünkü ekranı çok akıcı bir hale getiriyor. Aynı zamanda Huawei Matepad 11 Wi-Fi 6'yı destekliyor. Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisini kullanan bu tabletin arka kamerası 13 MP ve ön kamerası ise 8 MP'lik fotoğraflar çekebiliyor. Huawei Matepad 11'in 128 GB hafızası ve 6 GB RAM'i var. Ve tabii ki en önemlisi ise Huawei Matepad 11 HarmonyOS 2.0 kullanıyor. Bu da harika bir arayüz ve cihazlar arasında mükemmel bir iş birliği demek oluyor. Şahsen ben Matepad 11'den çok memnunum, almak isteyenler varsa hiç düşünmeden alabilirler. 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal