HarmonyOS 3.0 Geliştirici Beta Sürümü Alımı Başladı

HarmonyOS 3.0 geliştirici beta sürümü alımı başladığına dağir bilgiler aldık. 

Bir Weibo Habercisine göre, Resmi tanıtıma göre, HarmonyOS 3.0 geliştirici beta sürümü, JS/ eTS dil uygulamalarının geliştirme yeteneklerini büyük ölçüde artırır ve karmaşık arayüzleri verimli bir şekilde geliştirebilen ArkUI ve ArkComplie'ın işlevlerini daha da geliştirir. basit JS/ eTS dilleri. uygulama ve uygulama başlatma hızında artış elde edin.

Şu anda Huawei, yeni beta sürümü ayrıntılarıyla herhangi bir değişiklik günlüğü yayınlamadı. Ancak ilgili cihaz beta test cihazı, güncellemeyi yükledikten sonra mevcut yazılımda yeni bir şey veya iyileştirmeler bulabilir.

Ayrıca şirket, yeni sürümün kullanımı sırasında herhangi bir sorun veya sorunla karşılaşırsanız her zaman geri bildirim gönderebileceğinizi belirtti. Ayrıca, daha fazla iyileştirme için kullanıcı deneyiminize dayalı olarak iyi önerilerde bulunabilirsiniz. 

Nasıl güncellenir:

My bölümüne ve ardından Sürüm Güncellemesine gidin. Beta güncellemesi sizin için mevcutsa, indirin ve kurun.

HDC 2021:

Huawei Geliştirici Konferansı 2021 sırasında tanıtılan HarmonyOS 3.0, akıllı telefonda görev yürütmenin performansına ve verimliliğine odaklanıyor. Huawei, HarmonyOS 3.0'ın yazılımın kalitesini daha da artıracağını doğruladı ve şirket, çok çeşitli cihazları desteklemek için Süper Cihaz gibi özelliklere sahip olmak için çalışıyor.

HarmonyOS:

HarmonyOS, Huawei tarafından akıllı cihazlar için tasarlanmış ve geliştirilmiş bir işletim sistemidir. Proje daha sonra açık kaynak olarak ilan edildi ve OpenAtom Vakfı'na bağışlandı. Bu konuda daha fazla konuşmak gerekirse, işletim sistemi önce akıllı TV'lerde benimsendi ve ardından HarmonyOS 2.0, akıllı telefonlar, tabletler, akıllı saatler, akıllı ev cihazları, IoT ve akıllı araçlar dahil olmak üzere bir dizi farklı platform desteği getirdi.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal