Yeni BMW 7 Serisi AppGallery İle Donatıldı!

Yeni BMW 7 Serisi AppGallery İle Donatıldı!

 

=> 20 Nisan'da dünyaca ünlü otomobil şirketi BMW, BMW 7 serisi sedan otomobillerini Çin'de piyasaya sürdü. Bu yeni BMW 7 serisi sedan otomobiller, dev bir dahili ekran aracılığıyla çeşitli uygulamaları yükleyebilmek için Huawei AppGallery ile donatıldı.

 

=> BMW 7 serisi sahipleri, Huawei AppGallery'yi kullanarak görsel-işitsel eğlencenin, haber okumanın ve çok daha fazlasının keyfini çıkarabilecek.

 

=> Ayrıca, BMW sahipleri seyahat ederken, Çin'de popüler uygulamalar olan; Tencent Video, Youku Video, Kugou Music, Cloud Ting ve diğer uygulamaları Huawei AppGallery'den indirebilir. Aynı zamanda çocuklar için Baby Bus ve Banyu Picture Books gibi uygulamalar da bulunmakta.

 

=> Ayrıca AppGallery'nin yeni BMW 7 serisinin ön sıralarında yer alan uygulamaları sertifikalandırdığı ve yakın gelecekte piyasaya sürülecek olan daha fazla uygulamanın olduğu bildirildi. Yani AppGallery durmak bilmiyor.

 

 

=> AppGallery, geliştiricilerin tüketiciler için benzersiz deneyimler oluşturmasına olanak tanıyan Huawei'nin uygulama mağazasıdır. Huawei'nin benzersiz HMS Çekirdeği, uygulamaların farklı cihazlara entegre edilmesini sağlayarak daha fazla kolaylık ve yeni deneyim sunuyor. Bunların tümü Huawei'nin daha geniş "1+8+N" stratejisinin bir parçası.

 

=> AppGallery, kullanıcılara benzersiz ve akıllı bir deneyim sunarken, aynı zamanda kullanıcıların gizliliğine ve güvenliğine de  kesinlikle uyuyor ve bunları koruyor. AppGallery; navigasyon ve ulaşım, haberler, sosyal medya ve daha fazlasını içeren 18 farklı kategoride çok çeşitli küresel ve yerel uygulamalar sunuyor. AppGallery'e durmadan yeni uygulamalar eklenmesi ve gelişmesi mutluluk verici. 

Related Articles

Huawei'nin Yıllık Gelirinin Ne Kadar Düştü
Huawei'nin Yıllık Gelirinin Ne Kadar Düştü

ABD'nin Yaptırımlarına Maruz Kalan Huawei'nin Yıllık Gelirinin Ne Kadar Düştüğü Açıklandı: 'Elimizden Geleni Yaptık'

Sadece 5 Günde Verilen Rekor Sipariş Sayısı Açıklandı
Sadece 5 Günde Verilen Rekor Sipariş Sayısı Açıklandı

Huawei Daha İlk Elektrikli Arabasıyla Tesla'ya Sağlam Rakip Oldu: Sadece 5 Günde Verilen Rekor Sipariş Sayısı Açıklandı

Huawei, Yeni Elektrikli Otomobilini Duyurdu
Huawei, Yeni Elektrikli Otomobilini Duyurdu

Tesla'ya Rakip Geliyor: Huawei, Yeni Elektrikli Otomobilini Duyurdu

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal