Karşınızda Yeni Huawei MateXs 2

 

 

Bugün, Huawei Mate Xs 2, 28 Nisan'daki lansman etkinliği için onay aldı. Teaser'ında yatay bir katlama mekanizması ipucu var. Kapak tarafında, şimdi bize yeni bir ekran türü gösteren bazı ilginç görüntüler ve yaklaşmakta olan Huawei Mate Xs 2 akıllı telefonla ilgili bazı ayrıntılar var.

yatay katlama mekanizmalı katlanabilir bir ekrana sahip olan telefon. Hareket ederken, ekranın sağ üst köşesindeki yeni delgeç olan ekranda büyük bir iyileştirme yapıldı.

 

Yaklaşan cihazla karşılaştırıldığında, ilk nesil Mate Xs bunun yerine delikli kamera sistemine sahip değildi, cihaz fotoğraf çekmek için ana kamera ünitesini selfie kamera olarak kullandı. Ancak, bu kamera ünitesi ekran kamera sisteminde de olabilir, ancak bu konuda daha fazla bilgi edinmek için beklememiz gerekecek.

Arka tarafa atlayan Mate Xs, güç düğmesi, kilitleme, kilit açma, ses seviyesi düğmesi ve kamera modülünü içeren aynı dikey tutma şeridine sahip olmayı öneriyor. Görüntüler ayrıca Mate X'lerin üç renk çeşidine sahip olduğunu gösteriyor.

 

Kalite ve sağlamlık açısından, bilgi veren, şirketin ana ekran panelinin genel kalitesini iyileştirdiğini öne sürüyor. Bununla birlikte, şirketin genel kaliteyi gerçekten ne kadar geliştirdiğini görmek istiyoruz, böylece son nesil Huawei Mate X'leri geçebilir.

 

 

 

Huawei İcra Direktörü, Devices BG CEO'su ve Smart Car Solutions BU CEO'su Yu Chengdong, Mate Xs 2'nin Huawei katlanabilir akıllı telefon segmentindeki beşinci taksit olduğunu ve kesinlikle tüketicilerin beklentilerini aşacağını söyledi.

 

4800mAh pil:

Bir başka iyi bilinen haberci, telefonun 66W süper hızlı şarj ile şarj olabilen 4800mAh pil ile paketleneceğini ortaya koydu. Ayrıca, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için WiFi 6 ve diğer optimizasyonlara sahiptir.

 

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal