Huawei Mate Xs 2 Promo Ultra Hafif Tasarımı Ortaya Çıktı

Huawei Mate Xs 2 Promo Ultra Hafif Tasarımı Ortaya Çıktı

Bugün Huawei, yaklaşmakta olan Huawei Mate Xs 2 katlanabilir akıllı telefonu için bazı tasarım ayrıntılarını açıklayan yeni tanıtım posterlerini yayınladı. 28 Nisan saat 19:00'da başlayacak olan Huawei Mate Xs 2 resmi lansman etkinliğine ve şirketin tüketicilerde heyecan yaratmak için ısınma hareketlerine başlamasına sadece iki gün kala.

En son Huawei Mate Xs tanıtım afişlerine göre, bu katlanabilir amiral gemisi hafif bir gövde için yenilikçi ultra hafif malzeme kullanacak. Ayrıca, açıldıktan sonra telefon ekranını daha düz hale getiren çift rotorlu kartal kanat menteşelerine sahiptir.

Öyle değil, telefon, güçlü bir ekran sağlamak için kompozit takviyeli bir yapıya sahip olacak. Bu konuda bir dijital blogger, Huawei Mate Xs'in ekrana katman eklemek için kompozit laminat yapı kullanacağını belirtmişti. Yani en düz katlanabilir telefon olması bekleniyor.

Hawei Mate Xs 2 Görüntülerı

Huawei Mate Xs 2:

Huawei Mate Xs 2'nin köşelerde çok düşük çerçeveli delikli bir ekranla geleceği bildiriliyor. Ayrıca, 4G bağlantılı Kirin 9000 işlemci, önceden yüklenmiş HarmonyOS ile donatılması ve 66W hızlı şarjı destekleyen 4500mAh pil ile paketlenmesi muhtemeldir.

İlk resmi teaser'a göre, Huawei Mate Xs 2, daha iyi bir deneyim için geniş bir ekran sunmanın yanı sıra, dıştan katlama tasarımına sahip yatay katlanabilir menteşeye sahip olacak. Ayrıca Huawei CEO'su Richard Yu, yaklaşmakta olan Mate Xs 2'nin herkesin katlanabilir telefon hayal gücünün ötesinde olacağını söyledi.

Fiyat:

Daha önce, Display Supply Chain Consultants (DSCC) kurucusu ve CEO'su Ross Young, Mate Xs 2'nin 120 Hz LYPS ekran ile ekran kalitesinde büyük değişikliklerle geleceğini ve 2500 USD olarak fiyatlandırılacağını söyledi.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal