Huawei P50 Pro Ağustos 2022 EMUI Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei, Huawei P50 Pro kullanıcıları için Ağustos 2022 EMUI güvenlik güncellemesini sunmaya başladı. Bu güncelleme tehditlere karşı korur ve sistem kararlılığını artırır. Güncelleme şu an Küresel pazarda dağıtılmakta. Güncelleme paketine bakacak olursak EMUI yapı numarası 12.0.1.256 (C185E4R2P2) sürümüyle gelir ve 417MB'lık bir paket boyutuna sahip.

Huawei P50 Pro şu an Huawei'nin en güçlü amiral gemisidir. Muhteşem özellikleriyle yeni çıkan bir çok telefonu geride bıraktı. Ve 6 yıl boyunca güncelleme alacak donanımlara sahiptir. Aşağıdan değişiklik günlüğüne göz atın.

Değişiklik günlüğü :

Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Ağustos 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:

Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin. 

HUAWEI P50 Pro Özellikleri:

Ekran: 6,6 inç 3D kavisli OLED ekran, 120 Hz'e kadar yenileme hızı, 300 Hz dokunmatik örnekleme hızı, 1440 Hz yüksek frekanslı PWM karartma, 459 ppi'de 2700 x 1228 çözünürlük.
CPU: 2.84GHz 5nm Snapdragon 888 4G sekiz çekirdekli işlemci.
GPU: Adreno660.
RAM: 8GB RAM.
ROM: 256 GB'a kadar NM kart yuvası ile genişletilebilir 256 GB

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal