Eylül Güncellemesi Huawei P50 Pocket İçin kullanıma sunuluyor

P50 Pocket, Huawei'nin şu anki en iyi katlanır telefonudur. Kamerası olsun özellikleri olsun her konuda üstün kullanıcı deneyimi sunuyor. Ve şu ana kadar P50 Pocket'in tek rakibi Galaxy Z Flip 4'tü. Huawei P50 Pocket için Eyül güncellemesini sunmaya başladı. Bu güncelleme sistem kararlılığını artırır ve tehditlere karşı korur.  Aşağıdan değişiklik günlüğüne göz atın.

Huawei P50 Pocket için gelen güncelleme sürümü ve boyutu:

EMUI 12.0.1.210 (C432E3R2P1) sürümüyle gelir ve 356MB'lık bir paket boyutuna sahip. Bu güncelleme küresel pazarda dağıtılıyor, en kısa zamanda size ulaşır. Değişiklik günlüğüne göz atın.

Değişiklik günlüğü :
Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]
Daha iyi sistem güvenliği için Eylül 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:
Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

Huawei P50 Pocket Özellikleri:
Ekran: v 6.9 inç OLED, 120 Hz'e kadar yenileme hızı, FHD+, 2790 x 1188 Piksel, 442 ppi
Kamera: 40 MP Gerçek Kroma Kamera, 3 MP Ultra Geniş Açılı Kamera, 32 MP Ultra Spektrumlu Kamera, 10,7 MP Selfie Kamera.
CPU: 2.84GHz 5nm Snapdragon 888 4G sekiz çekirdekli işlemci.
GPU: Adreno660.
RAM: 8GB RAM.
ROM: 256 GB

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal