HUAWEI Y9 Prime 2019 Nisan Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei Y9 Prime 2019, Nisan 2022 güvenlik güncellemesini alıyor, oluşan yama, güvenli bir kullanıcı deneyimi sağlamak için sistem güvenliğini iyileştiriyor. Huawei Y9 Prime 2019, arka üçlü kamerasında açılır kamera ve ultra geniş açılı lens ile donatılmış ekonomik bir telefon.

Huawei Y9 Prime 2019 Nisan 2022  güncellemesi, EMUI 10 sürüm 10.0.0.490 ile birlikte gelir. Paket boyutu ise 140 MB.

Değişiklik günlüğü :

Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Mayıs 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:

Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

HUAWEI Y9 Prime 2019 Özellikleri:

Ekran 6,59 inç (1080x2340)
İşlemci HiSilicon Kirin 710.
Ön Kamera 16MP.
Arka Kamera 16MP + 8MP + 2MP.
RAM'i 4GB.
Depolama 128GB.
Pil Kapasitesi 4000mAh.
OS Android Pastası.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal