HUAWEI P50 Pro Kamera İyileştirmeleri İçeren Nisan 2022 Güncellemesini Alıyor

Huawei, yeni Huawei P50 Pro ürün yazılımı güncellemesi ile bu sefer çok ilginç bir paketi bir araya getiriyor. Bu, yalnızca Nisan 2022'deki yeni güvenlik düzeltme ekini değil, aynı zamanda bazı ek incelikleri de içerir. Bunlardan en önemlisi kuşkusuz yeni "ışıkla boyama" fotoğraf işlevi. Her gün kullanılmayabilir, ancak Tail Light Trails, Light Graffiti, Silky Water ve Star Trails gibi harika özel efektleri var.

Bitmedi, Süper Makro ile çekilen fotoğrafların kalitesini ve sistem kararlılığını iyileştirerek işlemlerin daha sorunsuz yürütülmesini sağlar.

Yeni Huawei P50 Pro üretici yazılımı güncellemesi her zamanki OTA olarak geliyor. Bu güncelleme 12.0.1.223(C432E3R4P4) sürümü ile ve 1GB paket boyutu ile birlikte gelir. 

JAD-AL50 12.0.1.223(C432E3R4P1) Değişiklik günlüğü:

değişiklik listesi
Bu güncelleme, kameraya, özel ışık efektleriyle ışık izleri ve fotoğraflar çekmenizi sağlayan Işık Resmi modunu ekler.

[Kamera]
Kameraya ışıkla boyama modu ekler. Bu yeni mod, Tail Light Trails, Light Graffiti, Silky Water ve Star Trails dahil olmak üzere özel aydınlatma efektleriyle hafif yollar ve fotoğraflar çekmenize olanak tanır.
Süper Makro modunda çekilen fotoğrafların kalitesini iyileştirir.

[Sistem]
Sistem kararlılığını iyileştirir ve işlemlerin daha sorunsuz çalışmasına olanak tanır.

[Güvenlik]
Gelişmiş sistem güvenliği için Nisan 2022'de yayınlanan güvenlik yamalarını entegre eder.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.


HUAWEI P50 Pro Özellikleri:

Ekran: 6,6 inç 3D kavisli OLED ekran, 120 Hz'e kadar yenileme hızı, 300 Hz dokunmatik örnekleme hızı, 1440 Hz yüksek frekanslı PWM karartma, 459 ppi'de 2700 x 1228 çözünürlük.
CPU: 2.84GHz 5nm Snapdragon 888 4G sekiz çekirdekli işlemci.
GPU: Adreno660.
RAM: 8GB RAM.
ROM: 256 GB'a kadar NM kart yuvası ile genişletilebilir 256 GB

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal