HUAWEI P40 Pro Büyük Bir Güncelleme Alıyor!

Huawei, P40 Pro modeli içinde büyük güncellemeyi sunmaya başladı. Bildiğiniz gibi Huawei bugün Mate 40 Pro modeli için 1,66GB'lık bir güncelleme göndermeye başladı. Az önceki gelen habere göre aynı güncellemeyi P40 Pro içinde göndermeye başladı. Bilmeyenler için Bu güncelleme VoLTE ve VoWiFi HD sesli arama özellikleri ekler. bu özellikler şu anda belirli ülke ve bölgelerde kullanılabilmektedir. Güncelleme paketi, EMUI 12.0.0.280(C185E5R3P4) sürümüyle gelir ve 1,55GB'lık bir paket boyutuna sahip. Bu günceleme şu an Asya modelleri için dağıtılmaktadır, yakında Avrupa modelleri için genişleyecektir. Aşağıdan değişiklik günlüğüne göz atın.

Değişiklik günlüğü
Bu güncelleme ile VOLTE ve VoWiFi HD sesli arama özellikleri eklendi. Bu özellikler şu anda belirli ülke ve bölgelerde kullanılabilmektedir.

[Aramalar]
VOLTE ve VoWiFi HD sesli arama özellikleri eklendi. Bu özellikler şu anda belirli ülke ve bölgelerde kullanılabilmektedir.

Güncelleme notları:
1. Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir
fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir. 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müsteri hizmetleri destek hattını arayın.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

HUAWEI P40 Pro Özellikleri:
İşlemci:HiSilicon Kirin 990 5G 8 x - 2,9 GHz, Cortex-A76/-A55
Ekran: 6.58 inç 19.8:9, 2640 x 1200 piksel 441 PPI, kapasitif dokunmatik ekran, 10 çoklu dokunma noktası, OLED, taşma ekranı, , 90 Hz
RAM/Depolama: 8GB RAM 256GB Depolama
Kamera: 50 MPix (standart geniş açı, 1/1.28", 1.22 µm, f/1.9, RYYB renk filtresi, Octa-PDAF, OIS) + 40 MPix (Ultra Geniş Sine Lens, 1/1.54", f/ 1.8, OIS) + 12 MPix (5x periskop yakınlaştırma, f/3.4, RYYB, OIS) + 3D derinlik kamerası;

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal