HUAWEI P40 Lite Mayıs 2022 Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei,  Huawei P40 Lite akıllı telefon kullanıcıları için Mayıs 2022 EMUI güvenlik güncellemesini yayınladı. Bu en son EMUI güncellemesi, sistem güvenliğini artırır ve akıllı telefonu tehditlere karşı korur.

Huawei P40 Lite Mayıs 2022 güncellemesi, yükseltilmiş bir EMUI sürüm 12.0.0.231 (C432E5R6P2) ile geliyor. Belirtmek gerekirse, bu güncelleme 257MB'lık bir yükleme paketi boyutuyla birlikte gelir.

Değişiklik günlüğü :

Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Mayıs 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:

Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir 

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

HUAWEI P40 Lite Özellikleri

Huawei P40 Lite, 6GB RAM + 128GB dahili depolama ile birleştirilmiş Kirin 810 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Telefon, full HD+ (2310 x 1080) çözünürlüğe sahip 6,4 inç ekrana sahip. Telefonda 48 MP (Geniş Açı Lens, f/1.8 diyafram) + 8 MP (Ultra Geniş Açı Lens) + 2 MP (Makro lens) + 2 MP (Bokeh lens) oluşan dörtlü arka kamera sistemi bulunuyor.

Telefonun ön tarafında 16 MP, f/2.0 diyafram açıklığına sahip selfie kamerası ve 4200 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Telefon, 40W süper hızlı şarj ile şarj oluyor ve donanım özelliklerinin yanı sıra çeşitli özellikleri de destekliyor.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal