HUAWEI P40 Lite E Mayıs Güvenlik Güncellmesini alıyor.

Huawei, EAC pazarında Huawei P40 Lite E akıllı telefon kullanıcıları için Mayıs 2022 EMUI güvenlik güncellemesini yayınladı. Bu en son EMUI güncellemesi, sistem güvenliğini artırır ve akıllı telefonu tehditlere karşı korur.

Huawei P40 Lite E Mayıs 2022 güncellemesi, yükseltilmiş bir EMUI sürüm 10.1.0.248 (C461E2R2P1) ile geliyor. Belirtmek gerekirse, bu güncelleme 174MB'lık bir yükleme paketi boyutuyla birlikte gelir.

 Değişiklik günlüğü :

Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Mayıs 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:

Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir 

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.


P40 Lite E Modeli Emui 12 alıcak mı?

Huawei P40 Lite E modeli için Emui 12 Beta'yı onaylamadı. Tabi bu almayacağı anlamına gelmiyor. Tahminlerimize göre Mayıs Ay'ın ortasında yada sonlarında Direk Emui 12 stabil sürüm alıcak, P smart 2021, P smart S ve Nova 8i buna da dahildir.


P40 Lite E Özellikleri:

Huawei P40 lite E, Mart 2020'de piyasaya sürüldü ve 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama ile paketlendi. Akıllı telefon, Hisilicon Kirin 710F Octa çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir.

Akıllı telefonun boyutları 159,8 x 76.1 x 8.1 mm ve 176 gram ağırlığında. Akıllı telefon 6.39 inç IPS LCD kapasitif dokunmatik ekran ve 720 x 1560 piksel çözünürlük ile geliyor.

Cihaz, Cam ön, plastik arka ve plastik çerçeve ile üretilmiştir. Arka kamera 48 MP (geniş) + 8 MP (ultra geniş) + 2 MP derinlik sensöründen oluşurken ön kamerada 8 MP sensör bulunur.

Sensörler arasında Parmak İzi (arkaya monte edilmiş), ivmeölçer, yakınlık ve pusula bulunur. Akıllı telefon, çıkarılabilir olmayan bir Li-Po 4000 mAh pil + Pil şarjı 10W ile beslenir.

Telefon, Android 9.0 (Pie) (AOSP + HMS) + EMUI 9.1'de çalışır. Huawei P40 lite E, Aurora Blue gibi farklı renklerde geliyor

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal