Huawei P30 Lite Mayıs Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei P30 Lite, akıllı telefonun genel sistem güvenliğini ve gizliliğini iyileştiren Mayıs 2022 EMUI güvenlik güncellemesini almaya başladı. Gelen Bilgilere göre bu güncelleme Emui 10.0.0.552 sürümü ile ve 234MB paket boyutu ile geliyor.

 Değişiklik günlüğü :

Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Mayıs 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:

Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir 

Nasıl Güncellenir

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

P30 Lite Özellikleri

Çift Sim, 3G, 4G, VoLTE, Wi-Fi
HiSilicon Kirin 710, Sekiz Çekirdekli, 2.2 GHz İşlemci
4 GB RAM, 128 GB dahili
Hızlı Şarjlı 3340 mAh Pil
6.15 inç, Su Damlası Çentikli 1080 x 2312 px Ekran
24 MP + 8 MP + 2 MP Üçlü Arka ve 32 MP Ön Kamera
Hafıza Kartı (Hibrit), 256 GB'a kadar
Android v9.0>Android 10/ Emui10> HarmonyOS/Emui 12

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal