Huawei P30 Lite Eylül 2022 Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei P30 Lite, en popüler orta segment modellerden biridir. zayıf bir cihaz olsa da güncelleme ömrü hala devam ediyor. EMUI 12 güncellemesinden sonra kullanıcıları mutlu etmeyi başarmıştı. Asıl en güzel haber, Huawei P30 Lite, EMUI 13 Güncellemesine uygun olması. geçen Huawei'nin yayınladığı HarmonyOS 3.0 listesinde P30 Lite vardı. Kısacası EMUI 13 güncellemsini alma ihtimali çok yüksek. Her neyse konuya geçelim. Huawei bu model için Eylül güncellemesini sunmaya başladı. Bu güncelleme her zamanki gibi sistem kararlığını artırır ve tehditlere karşı korur. Aşağıdan detayları kontrol edin

HUAWEI P30 Lite'ye gelen güncelleme sürümü ve boyutu:

EMUI 12.0.0.239 sürümüyle gelir ve 290MB'lık bir paket boyutuna sahip. Bu güncelleme dağıtıma yeni çıktı, size ulaşması biraz zaman alabilir.

Değişiklik günlüğü :
Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Eylül 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:

Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

Huawei P30 Lite Özellikleri:
Ekran: 6,2 inç, 2312 x 1080 piksel, 415 PPI, IPS LCD 60hz
İşlemci: Kirin 710 (12 nm), Sekiz çekirdekli (4x2.2 GHz Cortex-A73 ve 4x1.7 GHz Cortex-A53), Mali-G51 MP4
Kamera: 48 MP, f/1.8, 27mm (geniş), 8 MP, 17mm (ultra geniş), 2 MP, f/2.4, (derinlik) 
Ram/Depolama: 64GB 4GB RAM, 128GB 4GB RAM
Pil: 3340 mAh,
İşletim sistemi: EMUI 12

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal