Huawei P Smart S Kullanıcıları Mart 2022 Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei P Smart S Kullanıcıları Mart 2022 Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei P Smart S kullanıcıları Mart 2022 güvenlik güncellemesini alıyor 

Huawei P Smart S Mart 2022 EMUI yaması 22 yüksek, 2 orta ve 0 düşük CVE seviyesi içerir. P Smart S için Huawei Mart 2022 güncellemesi, EMUI yapı sürümü 10.1.0.217 ile kullanıma sunuluyor. Güncellemenin Paket boyutu 164mb.

Değişiklik günlüğü

 Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

 [Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Mart 2022 güvenlik yamaları entegre edildi. Huawei EMUI sisteminin güvenliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen resmi Huawei web sitesini ziyaret edin: https:// consumer.huawei.com/tr/support/bulletin /2022/3/

Nasıl güncellenir:

Ayarlar'a gidin, Sistem ve Güncellemeler'e ve ardından Yazılım Güncellemeleri'ne ve Güncellemeleri kontrol et'e dokunun. Güncelleme varlığını işaretledikten sonra indirmeye ve yüklemeye devam edin.

Ayrıca güncelleme My Huawei uygulaması üzerinden de indirilebilir. Akıllı telefonda My Huawei uygulamasını açın. Güncelleme bölümünü ziyaret edin ve güncellemeyi indirip yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin.

 

P smart S emui 12 alıcak mı?

Cevap Evet. P Smart S modeli için EMUI 12 beta programı başlatılmadı ama Haziran ayının sonlarında direk Emui 12 stabil sürümü alıcak. 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal