HUAWEI P Smart 2021 Ağustos 2022 EMUI Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei, P Smart 2021 kullanıcıları için Ağustos 2022 EMUI güvenlik güncellemesini sunmaya başladı. Bu güncelleme ana ekrana Celia Klavye için hızlı indirme kısayolu ekler ve sistem güvenliğini artırıp tehditlere karşı korur. Güncelleme paketine bakacak olursak EMUI 10.1.1.270(C432E4R4P1) sürümüyle gelir ve 511MB'lık bir paket boyutuna sahip. Aşağıdan detaylara göz atın.

 

Değişiklik günlüğü
Bu güncelleme, güvenlik yamalarıyla sistem güvenliğini artırır.

[Güvenlik]
Gelişmiş sistem güvenliği için Ağustos 2022'de yayınlanan güvenlik yamalarını entegre eder.
Huawei EMUI sistem güncellemelerinin güvenliği hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi Huawei web sitesini ziyaret edin: https://consumer.huawei.com/en/support/bulletin/2022/8/

[Uygulamalar]
Ana ekrana Celia Klavye için hızlı indirme kısayolu ekler. Uygulamayı indirmek için kısayola dokunun. (Not: AppGallery'de Uygulamaları otomatik güncelle Açık veya Yalnızca Wi-Fi olarak ayarlanırsa, ağ bağlantısı iyi olduğunda uygulama güncellemeleri otomatik olarak indirilir ve yüklenir.)

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

Huawei P Smart 2021 Özellikleri

Huawei P Smart 2021, FHD+ çözünürlüğe (2400 x 1080 piksel) sahip 6,67 inç TFT LCD ekrana sahiptir. Sekiz çekirdekli mimariye (4 x Cortex-A73 Tabanlı 2.0 GHz + 4 x Cortex-A53 Tabanlı 1.7 GHz) ve Mali G51-MP4 GPU'ya sahip Kirin 710A yonga seti tarafından desteklenmektedir.

48 MP (f/1.8 diyafram) + 8 MP (120° Ultra Geniş Açı Lens, f/2.4 diyafram) + 2 MP (Derinlik Lens, f/2.4 diyafram) + 2 MP'den oluşan dörtlü arka kamera sistemi olarak telefon Makro Lens, f/2.4 diyafram). Ön tarafta, telefonun özçekimler için 8MP f/2.0 diyafram açıklığına sahip kamera sistemi bulunuyor. 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal