Huawei Nova 9 Temmuz 2022 EMUI Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei Nova 9 kullanıcıları Asya'da Temmuz 2022 güvenlik güncellemesini alıyor. Bu güncelleme, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için sistem güvenliğini ve kararlılığını artırır. Huawei Nova 9 telefonun Temmuz 2022 güncellemesi, EMUI yapı numarası 12.0.1.248 (C185E3R1P2) ile geliyor ve 371 Megabaytlık bir paket boyutuna sahip. Güncelleme şu an Asya'da dağıtılıyor yakında Avrupa'ya genişleyecektir. 

Değişiklik günlüğü :

Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Temmuz 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:

Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin. 

Huawei Nova 9 Özellikleri

Ekran: 6,57 inç, Full HD+
İşlemci: Snapdragon 778G
RAM: 8GB
Depolama: 128/256GB
Kameralar: 50, 8, 2 ve 2 MP
Ön kamera: 32MP
Pil: 4.300mAh
Yazılım: HarmonyOS 2.0/Avrupa EMUI 12

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal