Huawei Nova 7 5G Ağustos Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei, Huawe, Mova 7 5G kullanıcıları için Ağustos güvenlik güncellemesini suunuyor. Huawei Nova 7 5G, EMUI 12 sürüm 12.0.0.235 ile kullanıma sunulan Ağustos 2022 güvenlik güncellemesi, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için sistem güvenliğini ve kararlılığını artırır.. Güncelleme Asya'da dağıtılıyor 323 MB'lık bir paket boyutuyla geliyor.

Huawei Nova 7 5G, EMUI 12 yazılımını çalıştıran ilk akıllı telefonlardan biridir ve şu anda 3 aylık yazılım güncelleme alımındadır. Huawei Nova 7 5G'nin en son yazılım güncellemesini Ayarlar > Sistem ve güncellemeler > buradan Yazılım güncellemeleri üzerine dokunarak ve ardından en son üretici yazılımı sürümünü almak için sonraki yükseltme seçeneklerine tıklayarak alabilirsiniz. 

Değişiklik günlüğü :

Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Ağustos 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:

Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

Bu sürümden bahsedecek olursak, yazılım güncellemesi kişisel verilerinizi silmez, ancak en son yazılım sürümüne yükseltmeden önce önemli verilerinizi yedeklemenizi öneririz. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yardım için lütfen Huawei müşteri hizmetleri yardım hattını arayın veya bir Huawei müşteri hizmetleri merkezini ziyaret edin.

Huawei Nova 7 5G

Bu telefon, sekiz çekirdekli işlemci (1 x Cortex-A76 Tabanlı 2.58 GHz + 3 x Cortex-A76 Tabanlı 2.40 GHz + 4 x Cortex-A55 1.84 GHz) ile Mali G77 GPU ve çift NPU'lu Kirin 985 yonga seti tarafından desteklenmektedir.

Telefon 64 MP (Yüksek Çözünürlüklü Lens, f/1.8 diyafram) + 8 MP (Ultra Geniş Açı Lens, f/2.4 diyafram) + 8 MP (Telefoto Lens, f/2.4 diyafram) + 2 MP (Makro, f /2.4 diyafram). Telefonun ön tarafında 32MP, f/2.0 diyafram açıklığı bulunuyor. Nova 7 5G, 40W'lık bir süper şarj cihazıyla yeniden şarj edilebilen 4000 mAh pil ile donatılmıştır.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal