Huawei Nova 5t Önemli Sistem Yamasını  alıyor

Huawei Nova 5t Önemli Sistem Yamasını alıyor

Huawei Nova 5t, en son EMUI 12 yazılım güncellemesini yüklemeye uygundur . Bu telefon, farklı ülkelerde OTA aracılığıyla oluşturulmuş yazılıma zaten sahip. Yazılım güncellemesinden sonra, Huawei genellikle yazılım sürümünde bulunan sorunları iyileştiren ve ortadan kaldıran önemli hata düzeltmeleri ve yamalar yayınlar.

Benzer şekilde, Çinli teknoloji üreticisi şimdi EMUI 12 ile Huawei Nova 5t için Zil Sesi sorununu çözen yeni bir yazılım yaması yayınladı. Değişiklik günlüğüne göre, bu yeni sorun düzeltmesi bir yama olarak geliyor.

 

Bu güncelleme, gelen tümler için zil sesi ayarlarının belirli durumlarda etkinleşmemesine neden olan bir sorunu giderir"

Huawei Huawei Nova 5t (EMUI 12) için en son zil sesi sorunu düzeltmesi bir yazılım yaması olarak geliyor ve ekranda resmi bir değişiklik günlüğü sürümü yok veya ürün yazılımından bahsedilmiyor. Bu nedenle güncelleme, Huawei Nova 5t telefonlarınıza hızlı bir şekilde yüklenecektir. Belirtilmesi gereken, bu yazılım yamasında not edilmiş başka bir iyileştirme veya düzeltme yoktur.

 

Bu güncelleme, kişisel verilerinizi silmez, ancak güncellemeden önce tüm önemli verilerinizi yedeklemenizi öneririz.

Güncelleme prosedürü sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Huawei müşteri hizmetlerine başvurmanız veya en yakın Huawei servis merkezini ziyaret etmeniz önerilir.

Güncelleme, Huawei Nova 5t telefonunuza yüklendiğinde güncelleme paketi otomatik olarak silinecektir.

 

Huawei Nova 5T özellikleri

Huawei Nova 5T, 6.26 inç LCD ekrana, 16.7 milyon renk, full HD+ çözünürlüğe (2340 x 1080 piksel) sahiptir. Telefon, sekiz çekirdekli bir işlemciden (2 x Cortex-A76 Tabanlı 2.6 GHz + 2 x Cortex-A76 Tabanlı 1.92 GHz + 4 x Cortex-A55 1.8 GHz) oluşan bir Kirin 980 işlemci tarafından desteklenmektedir.

Yonga seti, daha hızlı oyun performansı için Mali-G76 GPU'nun yanı sıra en iyi AI görev yönetimi için çift NPU'ya sahiptir.

Bu özellikler arasında 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama yer alıyor. 22.5W süper hızlı şarjı şarj edebilen 3750 mAh pil içerir.

Bu telefon , 48 MP (f/1.8 diyafram AF) + 16 M (f/2.2 diyafram FF) + 2 M (f/2.4 diyafram FF) + 2 M (f/2.4 diyafram FF) özelliklerine sahip bir kamera santralidir. otofokus (faz odak, kontrast odak).

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal