HUAWEI Nova 5T Mayıs 2022 Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei, Huawei Nova 5t kullanıcıları için Mayıs güvenlik güncellemesini yayınlamaya başladı. Bu güncelleme, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için sistem güvenliğini ve kararlılığını artırır.

Huawei Nova 5T telefonun Mayıs 2022 güncellemesi, EMUI yapı numarası 12.0.0.146 (C432E8R1P2) ile geliyor ve 224 Megabaytlık bir güncelleme paketi boyutuna sahip.

Değişiklik günlüğü
Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini
artırmaktadır.

[Güvenlik]
Daha iyi sistem güvenliği için Mayıs 2022 güvenlik
yamaları entegre edildi.
Magic Ul sistem güncellemelerinin güvenliği hakkında
daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen resmi Huawei
web sitesini ziyaret edin: https://consumer.huawei.com/tr
/support/bulletin/2022/5/

Güncelleme notları:
1. Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat
güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir.
2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen
Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için
Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin.
3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik
olarak silinecektir.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.


Huawei Nova 5T özellikleri

Huawei Nova 5T, 6.26 inç LCD ekrana, 16.7 milyon renk, full HD+ çözünürlüğe (2340 x 1080 piksel) sahiptir. Telefon, sekiz çekirdekli bir işlemciden (2 x Cortex-A76 Tabanlı 2.6 GHz + 2 x Cortex-A76 Tabanlı 1.92 GHz + 4 x Cortex-A55 1.8 GHz) oluşan bir Kirin 980 işlemci tarafından desteklenmektedir.

Yonga seti, daha hızlı oyun performansı için Mali-G76 GPU'nun yanı sıra en iyi AI görev yönetimi için çift NPU'ya sahiptir.

Bu özellikler arasında 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama yer alıyor. 22.5W süper hızlı şarjı şarj edebilen 3750 mAh pil içerir.

Bu telefon , 48 MP (f/1.8 diyafram AF) + 16 M (f/2.2 diyafram FF) + 2 M (f/2.4 diyafram FF) + 2 M (f/2.4 diyafram FF) özelliklerine sahip bir kamera santralidir. otofokus (faz odak, kontrast odak).

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal