Huawei MatePad 11 Eylül 2022 HarmonyOS Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei MatePad 11 huawei'nin en kıymetli tabletlerden biridir. Matepad 11 keskin ekranı ve güçlü işlemcisiyle kullanıcıların gönlünü çalmayı başarmıştı. Her konuda işinizi karşılayan bir tablettir. Özellikle resim ve oyun konusunda muhteşem performans sergiliyor. Her neyse, Huawei bu model için Eylül güncellemesini sunmaya başladı. Bu güncelleme her zamanki gibi sistem kararlığını artırır ve tehditlere karşı korur. Aşağıdan detayları kontrol edin

HUAWEI MatePad 11'e gelen güncelleme sürümü ve boyutu:

HarmonyOS 2.0.0.255 sürümüyle gelir ve 265MB'lık bir paket boyutuna sahip. Bu güncelleme küresel pazarda dağıtılmaktadır. En kısa zamanda size ulaşır.

Değişiklik günlüğü :
Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Eylül 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:

Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

Huawei MatePad 11 Özellikleri:
Ekran: 10,95 inç*, 16,7 milyon renk, DCI-P3 renk gamı, WQXGA 2560 x 1600 piksel***, 275 PPI, TFT LCD (IPS), 120 Hz'e kadar yenileme hızı
İşlemci: Qualcomm Snapdrago 865, 1 x Cortex-A77 Tabanlı 2.84 GHz + 3 x Cortex-A77 Tabanlı 2.4 GHz + 4 x Cortex-A55 Tabanlı 1.8 GHz, Adreno 650,
Kamera: 13 MP (f/1.8 diyafram, AF), 8 MP (f/2.0 diyafram, FF)
Ram/Depolama: 6GB Ram 64/128/256 GB
Pil: 7250 mAh
İşletim Sistemi: HarmonyOS 2.0

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal