Huawei Mate 40 Pro, Nisan 2022 Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei Mate 40 Pro, Nisan 2022 Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei Mate 40 Pro amiral gemisi akıllı telefon kullanıcıları, Nisan 2022 EMUI yazılım güncellemesini almaya başladı . Bu güncelleme, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için sistem güvenliğini ve kararlılığını artırır.

 

Yeni Yazılım Güncelleme ayrıntıları:

Son Sürüm: EMUI 12.0.0.326

Güncelleme Boyutu: 329 MB

 

Değişiklik Günlüğü: 

(Güncelleme paketi 1)

Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır. [Güvenlik] Daha iyi sistem güvenliği için Nisan 2022 güvenlik yamaları entegre edildi. Güncelleme notları: 1. Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir. 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin. 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

 

Değişiklik günlüğü

(Güncelleme paketi 2)

Bu güncelleme ile bazı senaryolar için sistem kararlılığı iyileştirildi.

 

Güncellemeler nasıl kontrol edilir:

Ayarlar veya My Huawei uygulaması aracılığıyla iki yöntem için güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Bize göre her ikisi de basit ve kolaydır. Böylece seçiminize devam edebilirsiniz. Bunun öncesinde, güncelleme paketini indirmek için akıllı telefonunuzun şarj edilmiş ve yeterli miktarda depolama alanına sahip olduğundan emin olun.

 

Kontrol etmek için bir akıllı telefonda ayarlar menüsünü açın, sistem ve güncellemelere dokunun, yazılım güncellemelerine dokunun ve ardından güncellemeleri kontrol edin. Güncelleme ekranda göründüğünde, indir ve yükle üzerine dokunun.

 

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal