Huawei Mate 20 Pro Önemli Sistem Yamasını Alıyor

Huawei Mate 20 Pro Önemli Sistem Yamasını Alıyor

Huawei Mate 20 Pro, en son EMUI 12 yazılım güncellemesini yüklemeye uygundur . Bu telefon, farklı ülkelerde OTA aracılığıyla oluşturulmuş yazılıma zaten sahip. Yazılım güncellemesinden sonra, Huawei genellikle yazılım sürümünde bulunan sorunları iyileştiren ve ortadan kaldıran önemli hata düzeltmeleri ve yamalar yayınlar.

Benzer şekilde, Çinli teknoloji üreticisi şimdi EMUI 12 ile Huawei Mate 20 pro için Zil Sesi sorununu çözen yeni bir yazılım yaması yayınladı. Değişiklik günlüğüne göre, bu yeni sorun düzeltmesi bir yama olarak geliyor.

Bu güncelleme, gelen tümler için zil sesi ayarlarının belirli durumlarda etkinleşmemesine neden olan bir sorunu giderir"

Huawei Mate 20 pro (EMUI 12) için en son zil sesi sorunu düzeltmesi bir yazılım yaması olarak geliyor ve ekranda resmi bir değişiklik günlüğü sürümü yok veya ürün yazılımından bahsedilmiyor. Bu nedenle güncelleme, Huawei Matw 20 pro telefonlarınıza hızlı bir şekilde yüklenecektir. Belirtilmesi gereken, bu yazılım yamasında not edilmiş başka bir iyileştirme veya düzeltme yoktur.

Bu güncelleme, kişisel verilerinizi silmez, ancak güncellemeden önce tüm önemli verilerinizi yedeklemenizi öneririz.

Güncelleme prosedürü sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Huawei müşteri hizmetlerine başvurmanız veya en yakın Huawei servis merkezini ziyaret etmeniz önerilir.

Güncelleme, Huawei Mate 20 pro akıllı telefonunuza yüklendiğinde güncelleme paketi otomatik olarak silinecektir.

Huawei Mate 20 pro Özellikleri

Huawei Mate 20 Pro akıllı telefon, Gorilla Glass korumalı 6.39 inç QHD+ ekranla piyasaya sürüldü. Bu telefon 7nm Kirin 980 SoC tarafından desteklenmektedir ve 6GB RAM'in yanı sıra 128GB depolama alanı ile birlikte gelir. Başlangıçta Android 9 Pie tabanlı EMUI 9.0 üzerinde çalışır.

Arka tarafta, 40 megapiksel birincil kamera, 20 megapiksel geniş açılı sensör ve çok yönlü bir kombinasyon olan 8 megapiksel telefoto sensör bulunuyor. Dahili 4.200mAh, mükemmel pil ömrü sağlar ve ayrıca çok hızlı şarj olur.

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal