Huawei Mate 20 Pro Mayıs 2022 Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei, Huawei Mate 20 Pro amiral gemisi  kullanıcıları, Mayıs 2022 EMUI yazılım güncellemesini almaya başladı. Bu güncelleme, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için sistem güvenliğini ve kararlılığını artırır.

Huawei P40 Pro Plus telefonun Haziran 2022 güncellemesi, EMUI yapı numarası 12.0.0.142 (C432E3R1P2) ile geliyor ve 227 Megabaytlık bir güncelleme paketi boyutuna sahip.

Değişiklik günlüğü :

Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Haziran 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

Huawei Mate 20 pro Özellikleri

Huawei Mate 20 Pro akıllı telefon, Gorilla Glass korumalı 6.39 inç QHD+ ekranla piyasaya sürüldü. Bu telefon 7nm Kirin 980 SoC tarafından desteklenmektedir ve 6GB RAM'in yanı sıra 128GB depolama alanı ile birlikte gelir. Başlangıçta Android 9 Pie tabanlı EMUI 9.0 üzerinde çalışır.

Arka tarafta, 40 megapiksel birincil kamera, 20 megapiksel geniş açılı sensör ve çok yönlü bir kombinasyon olan 8 megapiksel telefoto sensör bulunuyor. Dahili 4.200mAh, mükemmel pil ömrü sağlar ve ayrıca çok hızlı şarj olur.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal