Honor 8X, 9X, 10, V10 ve V20'ye , EMUI 12 müjdesi!

Honor 8X, 9X, 10, V10 ve V20'ye , EMUI 12 müjdesi!

 

EMUI 12 , Huawei cihazları için kullanıma sunuluyor ve EMUI 11'e kıyasla telefonunuzun yazılım kullanıcı deneyimini geliştirmek için tasarlanmış yeni özelliklerle birlikte geliyor. Ancak Honor telefonlar, en son yazılım güncellemesini yüklemek için EMUI 12 sunumunu da alacak.

Ancak, bu yazılım güncelleme dağıtım planını daha önce zaten yapılandırdık, ancak bugün Haziran 2022'den itibaren EMUI 12 yazılım güncellemesini alacak olan daha fazla Honor cihazı hakkında bilgi aldık.

 

Edindiğimiz bilgilere göre EMUI 12, Honor 8X, 9X, Honor 10, V10 ve V20 cihazları dahil olmak üzere eski Honor telefonları için de piyasaya sürülecek. Bu bilgi müşteri temsilcisi tarafından teyit edilmiştir ancak bu konuda daha fazla bilgi için beklememiz gerekmektedir.

Bu arada, bu telefonların zaten EMUI 10.0 çalıştırdıkları için EMUI 12 dünyasına da yerleştirilmeleri iyi bir gelişme işaretidir. Bu nedenle, bu telefonlar kesinlikle daha önce mevcut olmayan yeni bir kullanıcı deneyimi yaşayacak.

 

 

EMUI 12:

EMUI 12, HarmonyOS işletim sisteminden ilham alan yeni bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. En son yazılım güncellemesi, Bildirim Panelinin yanı sıra farklı hizmetlerden oluşan yeni bir Kontrol Paneline sahiptir. Bu yeni EMUI sürümü ayrıca size yenilenmiş animasyonlar getiriyor.

Bu kadar değil, yazılımda yapılan yeni geliştirmelerin yanı sıra daha iyi performansa erişebileceksiniz.

Yukarıda bahsedilen cihazların dışında Honor 20 serisi, Honor 30 serisi ve Honor V30 serisi de EMUI 12'ye sahip olacak.

Yine de, kullanıma sunma prosedürü biraz zaman alabilir. Bu nedenle, OTA prosedürünün olası onayı için cihazlarınızı sürekli olarak kontrol edebilirsiniz.

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal