[EMUI] Huawei P50 Pro Haziran 2022 EMUI Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei, Huawei P50 Pro kullancılar için Haziran güncellemesini yayınladı. bu güncelleme belirli durumlarda çağrı performansını, ağ kararlılığını ve sistem işlemlerin yürütülmesini iyileştirir. Aynı zamanda daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için sistem güvenliğini ve kararlılığını artırır. 

Huawei P50 Pro telefonun Haziran güncellemesi, EMUI yapı numarası 12.0.1.242 (C432E3R4P1) ile geliyor ve 1.0GB'lık bir paketi boyutuna sahip.

Değişiklik günlüğü
Bu güncelleme, belirli durumlarda çağrı performansı ve ağ kararlılığını iyileştirir.

[Aramalar]
 belirli durumlarda arama performansını iyileştirir

[Ağ]
belirli durumlarda Ağa kararlılığını iyileştiririm

[Sistem]
işlemlerin yürütülmesini iyileştirir

Güvenlik
güvenlik gelişmiş sistem güvenliği için Haziran 2022 de yayınlanan güvenlik yamaları entegre eder

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal