P40 Pro (EMUI12) Nisan güvenlik güncellemesini alıyor

Huawei P40 Pro Nisan güvenlik güncellemesini almaya başladı yazılım güncellemesi EMUI 12 yazılımı çalıştıran Huawei P40 Pro akıllı telefonlar için kullanıma sunuluyor.

 

Değişiklik günlüğüne göre Huawei P40 Pro Nisan 2022 yazılım güncellemesi, EMUI 12 sürüm 12.0.0.236 ile birlikte geliyor ve 341 megabaytlık bir güncelleme paketi boyutu indirmeniz gerekecek. Unutulmamalıdır ki, bu yazılım güncellemesi gruplar halinde yayınlanmaktadır. Bu nedenle, bu bellenim sürümünü cihazınıza yüklemek için beklemeniz gerekebilir.

 

Bununla birlikte, bu yazılımın piyasaya sürülmesiyle ilgili en ilginç şey, EMUI 12 olan EMUI sürümüyle ilgilidir. Yazılım güncellemesi, yakın zamanda Huawei Mate 40 Pro ve P40 serisi dahil olmak üzere amiral gemisi modellerine ekilmiştir. Bu telefonlar, EMUI 12'nin sunduğu en son özellikleri test eden ilk telefonlardan biri oldu.

 

EMUI 12, EMUI 11'e göre bir dizi yeni ekleme ile birlikte gelir, şirket HarmonyOS işletim sistemine benzer yeni bir kullanıcı arayüzü ekledi. Ayrıca, farklı faydalı hizmetlerden oluşan yeni Kontrol panelini tek bir yerde göreceksiniz.

 

 

tüketiciler ayrıca ekrandaki uygulamayı ayrı bir yerde yönetmenize yardımcı olan ve ana ekranı temiz tutmanıza yardımcı olan yeni büyük klasörlere sahip olacaklar.

 

P40 Pro cihazınızı nasıl güncellersiniz:

İndirme bölümüne geçmeden önce, bilmeniz gereken birkaç şey var.

 

Önemli verileri yedeklemenizi, akıllı telefonunuzu yeterince şarj etmenizi ve yazılım güncelleme prosedürü bitene kadar beklemenizi öneririz.

 

En son yazılım güncellemesini yüklemek için Ayarlar > sayfasını ziyaret etmeniz ve ardından Sistem ve güncellemeler seçeneğini açmanız gerekir. Buradan Yazılım güncellemelerine dokunun, ardından mavi GÜNCELLEMELERİ KONTROL ET düğmesine atlayabilirsiniz. Tıklandığında, telefon güncelleme servisine bağlanacak ve sizin için indirecektir.

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal