Huawei Nova 5T Eylül 2022 EMUI Güvenlik Güncellemesini Alıyor

2019'da çıkan Huawei Nova 5T Kirin 980, 48MP Al QUAD kamera ve 32MP ön kamera ile donatılmış Huawei'nin en iyi telefonlarından biridir. Göz kamaştırıcı tasarımıyla ve muhteşem performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor.2022'de olsak da hala satın alınabilir bir telefon. Huawei Nova 5T şu ana kadar tam 4 büyük güncelleme almıştır. EMUI 10, 10.1, 11 ve 12 sürümleri almıştır ve almaya devam ediyor. Ayrıca EMUI 13 listesinde yer alıyor. Her neyse, Huawei, Nova 5t kullanıcıları için Eylül güvenlik güncellemesini sunmaya başladı. Bu güncelleme herzaman ki gibi sistem kararlığını artırır ve tehditlere karşı korur.

Nova 5T'ye gelen güncellemenin sürümü ve boyutu:

EMUI 12.0.0.158(C431E8R1P2) sürümüyle gelir ve 199MB'lık bir paket boyutuna sahip. Bu güncelleme küresel bir şekilde dağıtılıyor. En kısa zamanda size ulaşır.

Değişiklik günlüğü :
Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Eylül 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:
Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

Nova 5T Özellikleri:
Ekran: 6.26 inç LCD ekran full HD+ (2340 x 1080 piksel)
İşlemci: Kirin 980
RAM: 6GB
Depolama: 128GB
Kameralar: 48MP 16MP 2MP 2MP
Ön kamera: 32MP
Pil: 3750
Yazılım: HarmonyOS 2.0/Avrupa EMUI 12

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal