Huawei P40 Pro Mayıs 2022 Güncellemesini Alıyor

Huawei P40 Pro Mayıs 2022 Güncellemesini Alıyor

=> Huawei, Huawei P40 Pro akıllı telefon için Mayıs 2022 optimizasyon güncellemesini gönderiyor. Adından da anlaşılacağı gibi, bu yama cihazda iyileştirmeler getiriyor.

=> Mart 2020'de piyasaya sürülen Huawei P40 Pro Güney Afrika'da Mayıs 2022 optimizasyonlarını alan ilk cihaz. Yama, belirli senaryolarda sistemde iyileştirmeler sağlıyor. 

=> Bu yeni güncelleme 24,21 MB büyüklüğünde. Dolayısıyla bir Huawei P40 Pro kullanıcısıysanız, güncellemeyi hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Güncelleme Notları:

Güncellemeyi yüklerken kafanızda soru işareti kalmasın istiyorsanız aşağıdaki maddeleri okuyabilirsiniz.

=> Bu güncelleme, cihazdaki bilgilere zarar vermez. Ancak önemli şeyleri önceden yedekleyerek işi garantiye alabilirsiniz.

=> Güncelleme tamamlandığında, güncelleme paketi cihazdan otomatik olarak silinir. Bu yüzden, değişim hakkında endişelenmeyin.

=> Güncelleme için cihazınızda yeterli miktarda alan olduğundan emin olun.

=> Eğer kurulumda herhangi bir sorunla karşılaştığırsanız, yardım için Huawei müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Nasıl Güncellenir? 

Güncellemeyi yüklemek için Ayarlar - Sistem ve Güncellemeler - Yazılım Güncellemesi kısmına gidin ve güncelleyin. Veya isterseniz My Huawei üzerinden de güncellemeyi yükleyebilirsiniz. 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal