Huawei p30 lite için EMUI 12 beta dağıtımı başladı

Huawei p30 lite için EMUI 12 beta dağıtımı başladı

Huawei , 12.0.0.221 sürümüyle gelen Huawei P30 lite akıllı telefon için EMUI 12 beta güncellemesini sunmaya başladı. geçen hafta Huawei, ilgili akıllı telefon için EMUI 12 uygunluğunu onayladı ve eş zamanlı olarak küresel pazarda beta testine başladı.

 

Huawei P30 Lite EMUI 12.0.0.221 beta güncellemesi, EMUI 12 beta uygulaması aracılığıyla EMUI 12 beta etkinliğine kaydolan kayıtlı kullanıcılar için mevcuttur. Bilgilere göre, bu beta güncellemesi 3.48 Gigabyte'lık civarı bir yazılım paketi boyutuna sahiptir.

 

 

EMUI 12 değişiklik günlüğü:

Yazı Tipi: Daha esnek yazı tipi ayarını destekleyerek boyutu ve ağırlığı bir kaydırıcı ile ayarlamanıza olanak tanır

 

Nöromorfik Tasarım: Daha gerçekçi bir etki yaratmak için basit renk tonları, gölgeler ve vurgular kullanarak neumorfizm kavramını Ul öğelerine uygular .

 

Akıllı Klasörler: İçlerindeki uygulamalara daha kolay erişim için onları büyütmek için ana ekranda uygulama klasörlerine dokunup basılı tutmayı destekler.

 

Bildirim Paneli: Bu, bildirimleri görüntülemek için Bildirim Paneline erişmek için ekranın sol üst tarafından aşağı kaydırmanıza olanak tanır.

 

Kontrol Paneli: Kısayolları kullanmak için sağ üst taraftan Kontrol Paneline erişin. Denetim Masası'na bir ses denetimi bölümü ekleyerek farklı ses cihazları ve ses uygulamaları arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır

 

Huawei Share: Huawei telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar arasında daha hızlı dosya paylaşımı için Huawei Share'in aktarım hızını artırır.

 

Cihazlar Arası Dosya Yönetimi: İki cihazı bir veri kablosuyla bağlamak zorunda kalmadan bir dizüstü bilgisayar kullanarak telefonunuzdaki belgelere veya görüntülere erişmeyi destekler.

 

MeeTime: MeeTime, data ağı üzerinden HD sesli ve görüntülü görüşme yapmanızı sağlar ve görüntülü görüşme sırasında ekranı paylaşarak sohbet edebilirsiniz.

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal